fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

  Po
  Przed

  Leczenie Pani Lidii

  Pani Lidia zgłosiła się w celu poprawy zdrowia i estetyki jamy ustnej , zostało przeprowadzone leczenie implantologicznoprotetyczne

  Zobacz więcej
  Po
  Przed

  Leczenie Pana Adriana

  Pan Adrian -zgłosił się w celu leczenia ortodontycznego i estetycznego , po leczeniu ortodontycznym przystąpiono do odbudowy estetycznej zębów siecznych za pomocą materiału kompozytowego oraz wymiany starej korony porcelanowo-metalowej na estetyczna korona pełno-ceramiczna.

  Zobacz więcej
  Po
  Przed

  Leczenie Artura Szpilki

  Znany bokser Artur Szpilka, jak każdy sportowiec szczególną wagę przywiązuje do zdrowia, także zdrowia zębów. Do kliniki Dental Corner zgłosił się z marzeniem o pięknym białym uśmiechu.

  W jego przypadku lekarze zdecydowali się zastosować leczenie protetyczne –  korony pełnoceramiczne oraz wybielanie.

   

  Zobacz więcej
  Po
  Przed

  Leczenie p. Małorzaty

  Pacjentka zgłosiła się do kliniki DC z problemami stomatologicznymi górnych zębów. Zależało jej na  zmianie estetycznej uśmiechu, szczególnie jedynek.  P. Małgorzata po leczeniu w DC zaczęła się chętnie uśmiechać

  Zobacz więcej
  Po
  Przed

  Leczenie p. Anety (protetyka)

  Pacjentka zgłosiła się do Dental Corner dwa tygodnie przed najważniejszym dniem w swoim życiu, chciała w szybkim tempie poprawić wygląd swoich zębów, po specjalistycznych konsultacjach lekarze przeprowadzili leczenie kanałowe, protetyczne oraz wybielanie i w tempie ekspresowym zakończyliśmy proces całego leczenia a pacjentka rozpoczęła nowe życie:-)

  Zobacz więcej
  Po
  Przed

  Leczenie p. Jerzego (chirurgia, protetyka)

  19 latek chciał odzyskać piękny uśmiech, jego problemem od zawsze były nieprawidłowo wykształcone korony zębów.

  W jego przypadku specjaliści z Dental Corner zdecydowali się na leczenie chirurgiczne oraz protetykę i korony pełnoceramiczne. Pacjent odzyskał wiarę w siebie i ładny uśmiech.

  Zobacz więcej