71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Nasza kompleksowa opieka obejmuje  implanty i ich wstawianie. Jeśli chcesz cieszyć się swobodą oraz uśmiechem każdego dnia, nasz zespół sprawi, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe. Nasze Centrum zlokalizowane jest w mieście Wrocław. Zapraszamy do współpracy właśnie z nami.

Implantami stomatologicznymi nazywamy elementy, które zastępują korzeń utraconego zęba. Implanty zębowe wszczepiane są w kość żuchwy lub szczęki, zabieg przeprowadzany jest przez chirurga stomatologa. Po umieszczeniu implantów w kości wyrostka zębodołowego możliwe jest wykonanie uzupełnienia protetycznego, które imitować będzie naturalne zęby pacjenta. Zależnie od indywidualnych uwarunkowań pacjenta uzupełnieniem na implantach może być korona, most, lub pełna rekonstrukcja zgryzu.

Implanty produkowane są przede wszystkim z tytanu. Tytan łączy w sobie dwie unikalne cechy, których nie odkryto do tej pory w żadnym innym pierwiastku. Po pierwsze, ludzki organizm doskonale toleruje materiały z niego wykonane, też co ważne jest wyjątkowo wytrzymały, co upodabnia go do naturalnych korzeni zębowych, które muszą znosić bardzo duże obciążenia.

Zalety implantów zębowych to głównie trwałość i solidność takiego rodzaju rekonstrukcji oraz ogromne podobieństwo implantów do naturalnych zębów, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Dodatkowo rekonstrukcja na implancie nie wymaga naruszenia (oszlifowania) zdrowych sąsiednich zębów, tak jak to jest w przypadku wykonania mostów odtwarzających braki w uzębieniu. Co więcej, implanty dają korzystne rozłożenie obciążeń oraz zapobiegają zanikowi kości, który następuje po utracie zębów (ruchome protezy nasilają proces zaniku kości). Zapraszamy: Wrocław ul. Bezpieczna 2

Implanty stomatologiczne wszczepiane są wtedy, gdy utracimy swoje naturalne zęby. Często decyzja co do uzupełnienia brakujących zębów podejmowana jest ze względów estetycznych. Jednak z medycznego punktu widzenia uzupełnianie jedynie zębów przednich nie jest dobrym rozwiązaniem. Brak trzonowców zaburza funkcjonowanie układu żucia, co z czasem rzutuje zarówno na estetykę uzębienia jak i na nasze zdrowie. Brak zębów trzonowych uniemożliwia prawidłowe rozdrabnianie pokarmów, co prowadzi do rozwoju chorób układu pokarmowego, nasilenia objawów nadkwasoty i choroby wrzodowej. Ponadto braki w bocznym odcinku powodują przykurcze mięśniowe, których efektem są nawracające bóle głowy.

Leczenie implantologiczne w naszej klinice (Wrocław ul. Bezpieczna 2) przeprowadzane jest przez  dr Łukasza Wojszwiłło.

  1. zapewnienie pacjentom trwałego, mocowanego na stałe uzupełnienia odtwarzającego braki w uzębieniu
  2. zapewnienie pełnego komfortu, bez obaw, że ktoś rozpozna uzupełnienia zbudowane na implantach
  3. odtworzenie prawidłowych funkcji żucia, co pozwala na spożywanie ulubionych pokarmów bez żadnych ograniczeń
  4. ochrona przed zanikiem kości
  • mogą Państwo odbudować pojedyncze zęby, bez konieczności spiłowania zdrowych zębów znajdujących się w ich sąsiedztwie
  • możliwe jest przeprowadzenie odbudowy kilku zębów
  • w przypadku osób, które całkowicie straciły swoje uzębienie, możliwe jest osadzenie na implantach specjalnej struktury, dającej nieporównywalnie większy komfort mówienia i spożywania pokarmów w porównaniu do tradycyjnych protez ruchomych

Uzupełnienia protetyczne na implantach:

Zabieg wszczepienia implantu w miejsce brakującego zęba trwa ok. 15 minut i odbywa się w miejscowym znieczuleniu, dzięki czemu jest zupełnie bezbolesny, a pacjent może normalnie funkcjonować już następnego dnia. W czasie gojenia się miejsca pozabiegowego, nowa kość „obrasta” wokół osadzonego implantu, co bezpiecznie i skutecznie stabilizuje implant w kości szczęki. Proces gojenia trwa od 6 do 12 tygodni.
Po całkowitym zrośnięciu z kością, do implantu mocowany jest łącznik, którego zadaniem jest stabilne utrzymywanie nowej korony, mostu lub protezy całkowitej. Wykonanie odbudowy protetycznej polega na pobraniu wycisków wszystkich zębów po to, aby najlepiej odtworzyć warunki zgryzowe. Wyciski przekazywane są do laboratorium protetycznego, w którym na ich podstawie technicy wykonują prace protetyczne. Kształt, głębia koloru i zdolność odbijania światła wiernie odzwierciedlają naturalny ząb, a dzięki temu, że implant jest stabilnie osadzony w kości, odbudowany ząb wygląda i funkcjonuje jak nowy

  • pojedynczy ubytek  – uzupełnienie w postaci implantu i korony jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

  • kilka brakujących ubytków – osadzenie klasycznego mostu na implantach zapewnia optymalną stabilność i doskonałe rezultaty estetyczne oraz funkcjonalne. Szlifowanie sąsiednich zębów w tym przypadku jest zbędne.

  • bezzębie  

Implanty umożliwiają stabilne zakotwiczenie protezy ruchomej w łuku zębowym. W codziennym użytkowaniu proteza jest stabilnie osadzona w jamie ustnej i może być wyjmowana na potrzeby jej oczyszczania,
Alternatywę stanowi zamocowanie całego zespołu zębów do implantów. Jest to rozwiązanie zapewniające osiągnięcie maksimum walorów estetycznych All on 4 lub All on 6 ( implanty w jeden dzień).

Dlaczego warto wybrać Dental Corner?

1. Estetyczne podejście do rekonstrukcji uśmiechu – jesteśmy estetami – wszystko co robimy musi być idealnie dopasowane, bez skazy i niedociągnięć. Leczymy tylko w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

2. Narkoza i bezbolesne zabiegi- każdy Pacjent w zależności od swoich preferencji może liczyć na najlepszy sposób znieczulenia. Wszystkie zabiegi mogą być wykonane w narkozie, z użyciem gazu rozweselającego lub znieczulenia komputerowego.

3. Dożywotnia gwarancja na implanty- w Dental Corner prowadzimy leczenie implantologiczne stosując najnowocześniejsze światowe rozwiązania.

4. Leczymy kompleksowo – bardzo dokładnie planujemy leczenie zanim je rozpoczniemy. Bierzemy pod uwagę wszystkie elementy jamy ustnej (zęby, dziąsła, stawy skroniowo-żuchwowe). Wnikliwie analizujemy estetykę uśmiechu, aby Twoje nowe zęby wyglądały perfekcyjnie. Wykorzystujemy do tego jedną z najnowocześniejszych w kraju pracowni diagnostyki, wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat pantomograficzny.

5. Wysoko wykwalifikowany zespół medyczny – eksperci Dental Corner wszczepili już kilkaset implantów. Zajmujemy się tym profesjonalnie od wielu lat.

6. Możliwość wyboru 2 linii implantów:

Optimum – dla pacjentów z ograniczonym budżetem, oferujący doskonały stosunek jakości do ceny
Premium – dla pacjentów o najwyższych oczekiwaniach, bez ograniczeń finansowych, wykonane całkowicie z porcelany.

7. Zrównoważona polityka cenowa
Wspólnie ustalany harmonogram leczenia, zawierający jasno określone kwoty, to gwarancja, że żaden z naszych pacjentów nie zostanie zaskoczony ceną przeprowadzonego zabiegu. Jako dodatkowe udogodnienie dla naszych Pacjentów, wprowadziliśmy możliwość kredytowania leczenia.

Zapraszamy do naszej kliniki we Wrocławiu. Gwarantujemy najwyższej jakości implanty oraz opiekę doświadczonych specjalistów.

Umów się już dziś: http://www.dentalcorner.pl/kontakt/

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Implanty (implantologia)

Protetyka

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka RTG

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.