71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Zamiast drutów mamy dla Was coś znacznie lepszego, wygodnego i bardzo efektywnego:) Invisalign to metoda leczenia, prostych i złożonych wad zgryzu wymagających prostowania zębów. Niezależnie od konkretnego problemu, wynikiem każdej terapii i zastosowania specjalnie przygotowanych dla pacjenta alignerów jest nowy, piękniejszy uśmiech. Już od września Dental Corner dołączy do certyfikowanych klinik, stosujących tą metodę leczenia ortodontycznego.

Najpierw sprawdzenie

Przed opracowaniem planu leczenia lekarz wykona wycisk zębów, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostanie opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck, narzędzia do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii można zobaczyć, jak powinny wyglądać zęby na koniec leczenia.

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw wykonanych specjalnie dla pacjenta alignerów należy nosić przez dwa tygodnie. Alignery Invisalign są prawie niewidoczne podczas noszenia, bo nie posiadają żadnych metalowych elementów.Ponieważ alignery Invisalign można zdjąć w dowolnym momencie terapii, można jeść praktycznie wzzystko bo łatwo utrzymać higienę jamy ustnej, a przy tak ważnych okazjach jak ślub czy kluczowe spotkania możena je po prostu na pewien czas zdjąć.

W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne u Lekarza Dental Corner, który będzie monitorować postęp i dbać o komfort pacjenta w trakcie leczenia.

Czas trwania terapii jest różny dla każdego pacjenta i zależy od złożoności danego przypadku.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dzięki Invisalign możecie zdobyć wymarzony piękny uśmiech, już dzisiaj umówcie się na konsultacje, podczas której zostaną także omówione koszty leczenia.

Fundusze Europejskie – Plakat

Czytaj dalej

Przeprowadza metamorfozy uśmiechu i dobrze zarządza

Czytaj dalej

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.