fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

  Zabieg ten polecamy osobom, które ponad wszystko cenią sobie naturalne metody w trosce o piękną i zdrową skórę. Regeneris osocze zadba o nią przy zachowaniu najwyższych zasad bezpieczeństwa.

  Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.

  PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

  GŁÓWNE WSKAZANIA:

  • Rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu,
  • Korekcja zmarszczek i fałd
  • Regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
  • Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

  W rezultacie nasza skóra odzyskuje:

  • Młodość i witalność
  • Gęstość i napięcie
  • Poprawę faktury i kolorytu
  • Regenerację i prawidłowe odżywienie

   Umów się na wizytę!

   Formularz pozwoli Ci zapisać się na konsultacje w naszym gabinecie.

   CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

   Podczas zabiegu pacjent jest znieczulany, niektórzy mogą jednak odczuwać mały dyskomfort związany z ukłuciami igłą – tak jak podczas klasycznej mezoterapii.

   KIEDY ZOBACZYMY PIERWSZE EFEKTY ZABIEGU ?

   Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy.

   Przeciwwskazania oraz skutki uboczne

   Ponieważ wszystkie elementy składowe otrzymywane w PRP charakteryzują się pochodzeniem autologicznym, ryzyko miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji, alergii jest wykluczone.

   Przeciwwskazaniami są jednak :

   • Choroby krwi
   • Nowotwory
   • Ciąża i karmienie piersią
   • Przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

   Czym jest wampirzy lifting?

   Mianem wampirzego liftingu określa się zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP, ang. Platelet Rich Plasma), najczęściej w formie wstrzykiwania w skórę. To preparat autologiczny, czyli wyizolowany z krwi tego samego pacjenta, któremu jest podawany. Działanie zabiegu opiera się na wykorzystaniu naturalnych zdolności organizmu do samoregeneracji. Zawarte w osoczu w wysokim stężeniu płytki krwi (czyli trombocyty) wywierają działanie rewitalizujące, poprzez uwalnianie różnorodnych czynników wzrostu. Dzięki temu pobudzają one regenerację komórek skóry, namnażanie się komórek naskórka, produkcję kolagenu oraz nowych naczyń krwionośnych. U młodych osób procesy regeneracyjne w skórze przebiegają sprawnie, jednak z wiekiem coraz bardziej słabną. Wampirzy lifting daje bodziec aktywujący mechanizmy naprawcze, stymulując skórę do naturalnej odbudowy. Wykonuje się go najczęściej w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz głowy. Zabieg ten stanowi alternatywę dla podawania toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego – substancji, które nie każdy może stosować, np. ze względu na ich nietolerancję.

   Wskazania do zabiegu

   Zabiegi na bazie osocza bogatopłytkowego mogą być wykonywane niezależnie od wieku, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Osobom przed 35. rokiem życia zaleca się je jako doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową. Szczególne wskazania do przeprowadzenia wampirzego liftingu to: potrzeba wieloaspektowego poprawienia kondycji skóry (rewitalizacja, ujednolicenie kolorytu, spłycenie zmarszczek, fałd i bruzd, wypełnianie blizn potrądzikowych, regeneracja po zabiegach dermatologicznych i chirurgicznych), łysienie typu androgenicznego i zła kondycja włosów. Zabieg z powodzeniem można łączyć z innymi procedurami, np. z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, dermapenu czy radiofrekwencji mikroigłowej. Skojarzenie tych zabiegów daje wręcz fenomenalne rezultaty – wzmacnia się nie tylko efekt rewitalizujący i odmładzający, lecz także skraca czas gojenia się skóry i rekonwalescencji.

   Efekty wampirzego liftingu

   Pierwsze rezultaty zabiegu zazwyczaj stają się widoczne po około dwóch tygodniach od jego przeprowadzenia. Regeneracja skóry następuje stopniowo, rozpoczynając się już w dwie doby po podaniu osocza bogatopłytkowego. Pełen efekt uzyskuje się po serii zabiegów, a o ich ilości oraz częstotliwości zawsze decyduje lekarz. W rezultacie następuje:

   • poprawa elastyczności i jędrności skóry;
   • spłycenie zmarszczek i bruzd;
   • korekta blizn potrądzikowych i innego pochodzenia, także rozstępów;
   • odżywienie i odmłodzenie skóry;
   • zatrzymanie, a nawet odwrócenie procesu łysienia typu męskiego;
   • szybsze gojenie i regeneracja po innych procedurach medycznych;
   • poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry.

   Okres utrzymywania się rezultatów, jak i samo działanie wampirzego liftingu uzależnione są m.in. od wyjściowej kondycji skóry, charakteru problemu, indywidualnych zdolności organizmu do regeneracji, a także stylu życia i zwyczajów pacjenta.

   Do niewątpliwych zalet zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego należy to, że nie powodują one żadnych zmian w mimice ani rysach twarzy. Skóra odzyskuje coraz lepszą kondycję stopniowo, naturalnie się wygładzając. Nie widać nagłych i radykalnych zmian, co bardzo cenią sobie osoby, które nie chcą, by było wiadomo, że poddały się zabiegowi medycyny estetycznej.

   Przebieg zabiegu

   Każdy zabieg wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, który oceni zakres jego wykonania, wykluczy przeciwwskazania, jak i przygotuje pacjenta do poprawnego przeprowadzenia całej procedury. Pierwszym krokiem jest pobranie krwi żylnej pacjenta, w ilości ok. 10-20 ml. Następnie poddaje się ją odwirowaniu, dzięki czemu wydzielają się trzy frakcje: czerwone krwinki, osocze i płytki krwi. To właśnie te ostatnie łączy się w odpowiednim stężeniu z osoczem, w efekcie otrzymując tzw. osocze bogatopłytkowe. By zabieg był skuteczny, preparat należy podać pacjentowi jak najszybciej, nie później niż w ciągu pół godziny. Aplikację osocza zawsze przeprowadza lekarz medycyny estetycznej i zazwyczaj przebiegać może ona na trzy sposoby. Pierwszym, najczęściej stosowanym i też najbardziej efektownym, jest wstrzykiwanie igłą. Kolejne metody to podawanie za pomocą pistoletu lub wklepywanie w skórę (maseczka). Jaka forma aplikacji będzie najlepsza w konkretnym przypadku, każdorazowo decyduje lekarz i jest ona uzależniona od założonego celu oraz ewentualnych połączeń z innymi zabiegami. Bezpośrednio po zabiegu, przez minimum 24 godziny, należy zrezygnować z ekspozycji na światło słoneczne, zaniechać korzystania z solarium, basenu i siłowni.

   Bezpieczeństwo

   Od kilkudziesięciu lat różne gałęzie medycyny wykorzystują zabiegi na bazie osocza bogatopłytkowego, ponieważ wyróżniają się one wysokim poziomem skuteczności i bezpieczeństwa. Są one nieinwazyjne i bazują na naturalnym preparacie, co więcej – pochodzącym od samego pacjenta, więc całkowicie biokompatybilnym. Dzięki temu nie zachodzi ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej, powstania stanu zapalnego, hemolizy (rozpadu czerwonych krwinek) czy też innych działań niepożądanych. Zabiegi te stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które cierpią na alergie i nie tolerują np. kwasu hialuronowego, a także dla wszystkich ceniących sobie procedury efektywne, a jednocześnie nieobarczone komplikacjami. Warto wiedzieć,  że osocze bogatopłytkowe to preparat stosowany nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, lecz także w stomatologii, traumatologii, ortopedii czy medycynie rekonstrukcyjnej i sportowej. Wykorzystuje się je m.in. w leczeniu stanów zapalnych kości, ostróg piętowych i różnorodnych urazów (np. uszkodzenia ścięgien, więzadeł, stawów).

   Przeciwwskazania

   Jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzania wampirzego liftingu. Nie wykonuje się go u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, u osób przyjmujących leki osłabiające krzepliwość krwi (np. aspirynę), u cierpiących na niektóre choroby przewlekłe (m.in. na cukrzycę, choroby sercowo-naczyniowe, choroby krwi), w przypadku istnienia czynnych stanów zapalnych oraz podczas choroby nowotworowej.

   Cena zabiegu

   Decydując się na wybór ośrodka, który przeprowadzi wampirzy lifting, zawsze warto zaufać sprawdzonym klinikom, w których pracują uznani specjaliści medycyny estetycznej, dysponujący wysokiej jakości wyposażeniem, m.in. odpowiednimi probówkami i wirówkami. Dobrym wskaźnikiem poziomu wykonywanych usług jest cena zabiegu. Szukanie oszczędności przy tego typu procedurach medycznych może w efekcie przełożyć się na brak satysfakcji z ich rezultatów.

   Wrocław, Warszawa, Kraków czy Gdańsk to tylko niektóre z miast, w których zabiegi wampirzego liftingu zyskują coraz większą popularność. Jeśli i Państwo są zainteresowani tego typu procedurami bądź mają jakiekolwiek pytania odnośnie zabiegów opierających się na wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego, zapraszamy do kontaktu!

   Popularne wyszukania:
   zęby implanty | choroba okluzyjna | implanty zębów całą szczęka cena łódź | aparat estetyczny wrocław | leczenie bezzębia | dobry ortodonta wrocław | fibryna na starzenie się skóry | leczenie bezzębia wrocław | protetyka co to jest | osocze z fibryną

   Medycyna estetyczna

   Cennik
   Konsultacja estetyczna
   150
   Regeneris osocze
   750
   Regeneris fibryna
   900
   Regeneris osocze plus fibryna
   1300

   Usługi

   sprawdź naszą ofertę

   Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   Nasza oferta

   Stomatologia kompleksowa

   Implanty (implantologia)

   Protetyka

   Vector Paro leczenie chorób przyzębia

   Azento

   BlancOne® CLICK

   Zęby w jeden dzień

   Leczenie bezzębia

   Choroba okluzyjna

   Stomatologia dziecięcia

   Wybielanie

   Diagnostyka

   Stomatologia zachowawcza

   Endodoncja (leczenie kanałowe)

   Chirurgia stomatologiczna

   Ortodoncja

   Regeneris fibryna

   Regeneris Osocze

   Co możesz teraz zrobić?

   Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

   Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.