71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Dental Corner

zapraszamy do naszej kliniki

Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Corner we Wrocławiu powstało z przekonania, że światowy poziom usług stomatologicznych za rozsądną cenę powinien być dostępny dla każdego Pacjenta. Stworzyliśmy centrum medyczne, w którym otaczamy pacjentów profesjonalną i kompleksową opieką.

Profesjonalizm zespołu oraz wysoka jakość świadczonych usług są przepustką do tego, aby to co do tej pory niemożliwe stało się rzeczywistością. Każdego dnia razem z zespołem, odmieniamy uśmiechy naszych pacjentów.

zapraszam
Łukasz Wojszwiłło

slajd_141-423x423

45_img_0291-201x201

Zapisz się na konsultację

Na sukces Dental Corner składa się przede wszystkim zespół wyjątkowych specjalistów. Długoletnie doświadczenie wzbogacane udziałem w specjalistycznych szkoleniach daje Pacjentom pewność, że  otrzymują leczenie na najwyższym poziomie.W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe leczenie w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, chirurgii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji.

35_js__9309-copy1-201x201pic_about-01-201x201

W Dental Corner Kids, zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną najmłodszym Pacjentom.Oprócz lekarzy zajmuje się Państwem profesjonalny personel medyczny: higienistki, asystentki stomatologiczne oraz obsługa recepcji.

 

 

Nasz zespół

profesjonaliści

Łukasz Wojszwiłło

lekarz stomatolog

właściciel Dental Corner

Lek. dent. Łukasz Wojszwiłło właściciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Corner jest doświadczonym lekarzem-stomatologiem, absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się przede wszystkim wokół implantologii chirurgii i protetyki. Od zawsze interesuje się zaawansowanymi odbudowami protetycznymi, technikami regeneracji kostnej, a także stomatologią estetyczną. Stosuje nowoczesne, unikatowe w Polsce metody diagnostyki przedzabiegowej.

 

 

Dowiedz się więcej

Monika Goszczyńska

lekarz stomatolog

protetyka endodoncja

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Odbyła staż podyplomowy z zakresu protetyki stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów we Wrocławiu. Od początku pracy poszerza swoją wiedzę w dziedzinie protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej, uczestnicząc w licznych kursach oraz sympozjach krajowych i zagranicznych.Uważa, że kluczem do dobrego leczenia jest zrozumienie pacjenta i jego potrzeb.

Dowiedz się więcej

dr Joanna Lenart

lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologicznym. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej i protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach.

W wolnych chwilach lubi podróżować.

Dowiedz się więcej

dr Agnieszka Prządo-Młyńska

lekarz stomatolog

protetyka, endodoncja

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła Studium Techniki Dentystycznej z wynikiem celującym, uzyskując tytuł Międzynarodowego Technika Dentystycznego – City&Guilds of London Institute. Wieloletni praktyk. Specjalizuje się w odbudowie estetycznej uśmiechu, zwraca szczególną uwagę na doskonałą jakość leczenia endodontycznego i odbudowy protetycznej zębów.

Dowiedz się więcej

Piotr Bąk

lekarz stomatolog

protetyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza

Uniwersytet Medyczny ukończył w 2005 roku i od tego czasu współpracuje z dr Łukaszem Wojszwiłło. Jego konikiem jest endodoncja i szeroko pojęta stomatologia estetyczna. Dr Bąk ukończył wiele krajowych i zagranicznych kursów z tego zakresu. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, które rekomenduje go jako specjalistę leczenia kanałowego.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas bliżej

dla nas pacjent jest najważniejszy

dr Jan Łyczek

lekarz ortodonta

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureat Nagrody prezesa Dolnośląskiej Izby Lekarskiej za najwyższy wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji i studiów doktoranckich z ortodoncji w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.

Dowiedz się więcej

Piotr Szachnowski

technik dentystyczny

Dyplom technika dentystycznego uzyskał w 2005 roku. Jego wiedza, nowoczesny sprzęt oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii, pozwala mu na wykonywanie szerokiej gamy uzupełnień protetycznych zarówno pełnoceramicznych jak i na podbudowie cyrkonowej. Implantoprotetyka to kolejny dział, którym zajmuje się Piotr.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje na zagranicznych i krajowych kursach,  w swoich pracach zwraca szczególną uwagę na jakość i  estetykę wykonania.

Dowiedz się więcej

Dorota Urbańska

kierownik personelu medycznego

Dorota Grudzień Gibka

asystentka stomatologiczna

Agata Jutkiewicz

asystentka stomatologiczna

Mariola Merk

asystentka stomatologiczna

Justyna Sterkowicz

asystentka stomatologiczna

Iwona Czyszkowska

asystentka stomatologiczna

Marta Cygan

asystentka stomatologiczna

Kariera

Jeżeli chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej placówce, w środowisku, które sprzyja rozwojowi zawodowemu, posiadasz pasję, determinację oraz odpowiednie kompetencje, a przede wszystkim chcesz z nami budować przyszłość naszej kliniki dołącz do naszego zespołu.

Lekarze zainteresowani pracą w Dental Corner zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną.

CV wraz z Listem Motywacyjnym prosimy kierować do nas na adres info@dentalcorner.pl

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Leczenie bezzębia

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.