71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

W naszej klinice wykonujemy zabiegi z szeroko pojętej chirurgii stomatologicznej, od najprostszej ekstrakcji zęba, po skomplikowane, takie jak chirurgiczne usuwanie zębów mądrości, resekcji korzeni zębów, czy też odbudowy kości i podniesienia zatok szczękowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii jesteśmy w stanie zaoferować Państwu leczenie znacznie odbiegające od tego, co było kiedyś.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są z wykorzystaniem mikroskopów, co zmniejsza inwazyjność procedur, eliminuje konieczność wykonywania dużych nacięć tkanek i zapewnia bezpieczeństwo pacjentom.

Klinika jest wyposażona w urządzenia radiowizjograficzne, umożliwiające kontrolowanie wszystkich podejmowanych działań. Dental Corner posiada także nowoczesny, precyzyjny tomograf komputerowy, pozwalający uzyskać pełen obraz tkanek pacjenta. Tomografia jest szczególnie przydatna w skomplikowanych procedurach wymagających dokładnej diagnostyki. Standardowo badanie tomografii wykonywane jest przed zabiegami implantacji, odbudowy kości, podniesienia zatoki szczękowej czy usunięcia zęba mądrości.
W trosce o pełen komfort naszych pacjentów, wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miejscowym znieczuleniu, a bardziej wrażliwe osoby skorzystać mogą z podawanego wziewnie podtlenku azotu lub też znieczulenia ogólnego. Po zabiegach pacjenci otrzymują zestawy okładów lodowych, odpowiednich leków oraz pełną informację dotyczącą dalszego postępowania i wizyt kontrolnych.

Zabieg usunięcia zęba zawsze poprzedzany jest szczegółową diagnostyką. Na podstawie zdjęcia rtg panoramicznego lekarz ocenia, czy ząb należy poddać standardowej ekstrakcji, czy konieczne jest zastosowanie metody chirurgicznej.

Chirurgiczne usuwanie zębów mądrości rozpoczyna się od wykonania precyzyjnego badania tomografii komputerowej. Daje ona informacje o położeniu korzeni zębów, ich odległości o nerwów i zatok szczękowych. Zabieg chirurgicznego usunięcia ósemki odbywa się pod mikroskopem, który zapewnia delikatność i pozwala ochronić przylegające do zęba tkanki miękkie i kość.

U niektórych pacjentów przed założeniem implantów w szczęce górnej konieczne jest najpierw odbudowanie kości dna zatoki szczękowej. Podnoszenie zatoki szczękowej to zabieg chirurgiczny wymagający ogromnej precyzji. Standardowo w naszej klinice procedura planowana jest na podstawie badania tomografii komputerowej. Dla zachowania bezpieczeństwa i uzyskania pożądanych efektów lekarz pracuje z użyciem mikroskopu, który w medycynie stosowany jest podczas zabiegów neurochirurgicznych. Duże powiększenie minimalizuje nacięcia tkanek zapewniając lepsze gojenie tkanek po zabiegu.Podnoszenie zatoki szczękowej przygotowuje odpowiednie podłoże kostne dla późniejszej implantacji.

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Implanty (implantologia)

Protetyka

Zęby w jeden dzień

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka RTG

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.