fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

  Usunąłeś ząb? Szukasz właściwego rozwiązania, by uzupełnić wolną przestrzeń? Nie wiesz, na jaką opcję się zdecydować, by uzyskać satysfakcjonujący rezultat? Umów się na konsultację w naszym gabinecie i poznaj Azento. Precyzyjna technologia implantologiczna przywróci Twojemu uzębieniu dawny blask. Przekonaj się o tym sam. Będziesz zadowolony!

  Azento nowoczesne implanty zrobione na miarę

  Azento to technologia stosowana w implantologii opracowana przez znaną i cenioną firmę stomatologiczną Dentsply Sirona. Dzięki niej leczenie przebiega błyskawicznie, a pacjent czuje się w 100% bezpieczny. Z pomocą tej metody może w krótkim czasie uzupełnić lukę po utracie zęba.

  Cyfrowy sposób zarządzania umożliwia dostosowanie implantu do indywidualnych potrzeb. Przed założeniem sztucznego zęba do anatomii żuchwy oraz szczęki. Dzięki temu wypełnienie świetnie się adaptuje w jamie ustnej.

  Komponenty implantologiczne wykonuje się na podstawie  indywidualnego planu leczenia. Trafiają one bezpośrednio do stomatologa. Sztuczny ząb umieszcza się w wyznaczonym miejscu. Puste miejsce wypełnia się tymczasową koroną, dzięki której uzębienie należycie pełni swoją funkcję. Gdy wszystko się zagoi, korona tymczasowa zostaje zastąpiona przez koronę ostateczną. Jej kolor odpowiada naturalnym zębom, dzięki czemu uśmiech staje się bardziej atrakcyjny.

  Azento leczenie krok po kroku

  W naszej klinice stomatologicznej zyskasz przejrzysty plan leczenia podzielony na etapy i sam zdecydujesz, czy proponowane rozwiązanie Ci odpowiada.

  W ramach diagnostyki wykonujemy szczegółowe badanie CBCT. Jest to rodzaj tomografii komputerowej wykorzystywanej w stomatologii. Podczas badania wykorzystuje się promieniowanie rentgenowskie. Promienie przyjmują kształt wiązki w kształcie stożka. Zaletą tej metody jest mniejsza dawka promieniowania niż w przypadku tradycyjnej tomografii.

  Podczas ustalania formy leczenia uwzględniamy również dane ze skanera wewnątrzustnego. Dzięki niemu uzyskujemy precyzyjny obraz stanu całej jamy ustnej i dobieramy strategię na miarę Twoich potrzeb.

  Jeśli się zgodzisz, zamówimy spersonalizowany implant, a Ty zyskasz zdrowe zęby i piękny uśmiech. Pamiętaj, że szybkie uzupełnienie luki po utracie zęba, zapobiega przesuwaniu się pozostałych zębów oraz powstawaniu chorób jamy ustnej.

  Zestaw Azento składa się z szablonu chirurgicznego z jednorazowymi wiertłami oraz indywidualnie dobrany sztuczny ząb wyposażony w śrubę gojącą. Otrzymasz również odbudową tymczasową. Jest to łącznik z koroną tymczasową. Satysfakcja z zabiegu gwarantowana.

  Azento zwiększa efektywność leczenia

  Tradycyjne postępowanie implantologiczne odbywało się w ciągu 7-9 wizyt. Rozwój technologii umożliwił skrócenie tego czasu. Opracowano nowe techniki leczenia. Pojawiły się też zoptymalizowane protokoły postępowania. Wcześniejsze przygotowanie spersonalizowanych łączników oraz śrub gojących umożliwia stworzenie profilu w jednym kroku, zapewniając jednocześnie doskonałe efekty estetyczne i właściwy przyrost tkanek miękkich.

  Indywidualne rozwiązanie implantologiczne doskonale sprawdza się w leczeniu skomplikowanych przypadków medycznych. Nowoczesna technologia umożliwia dokładne badanie szczęki oraz żuchwy, a także idealne dopasowanie śruby i kształtu implantu do miejsca, w którym znajdował się wcześniej ząb. Intuicyjny portal oraz zoptymalizowany protokół umożliwiają dentystom błyskawiczną diagnostykę. Dzięki temu każdy pacjent może poczuć się wyjątkowo.

  Teraz odbudowa pojedynczych zębów wymaga tylko 2 wizyt. Indywidualny łącznik, korony, a także śruby gojące dopasowane do indywidualnego kształtu zapewniają lepsze efekty niż tradycyjne śruby gojące.

  Azento odbudowa pojedynczego zęba w 2 dni zamiast 9 wizyt

  Azento to kompleksowe leczenie, które zapewnia bezpieczeństwo pacjentom. Maksymalnie skraca procedury. Implantacja i odbudowa zęba następują w ciągu 1. dnia. Co zyskujesz, jeśli zdecydujesz się na tę metodę? Oto 4 powody, dla których powinieneś się zdecydować:

  • mniejsza liczba wizyt,
  • komfort leczenia,
  • naturalny wygląd,
  • indywidualny plan.

  Spersonalizowane implanty wysokiej jakości poprawią jakość Twojego życia. Znów będziesz cieszyć się nienagannym wyglądem i zjawiskowym uśmiechem. Poprawi się Twój nastrój. Dzięki temu staniesz się bardziej pewny siebie. Uwierzysz we własne możliwości oraz dokonasz rzeczy, które do tej pory wydawały Ci się niemożliwe do osiągnięcia.

  Zęby wykonane na miarę wyglądają jak naturalne. Zakotwiczone implanty stymulują wzrost kości oraz tkanek. To powoduje, że Twoje kości i zęby będą prawidłowo funkcjonować. Staną się zdrowsze oraz silniejsze. To ułatwi spożywanie różnorodnych pokarmów oraz umożliwi degustację nieznanych dotąd składników bez obaw o stan uzębienia.

  Dzięki systemowi Azento zaoszczędzisz pieniądze i zredukujesz stres związany z długotrwałym oraz kosztownym leczeniem wywołanym np. z degradacją kości szczękowej. Z pomocą implantów skutecznie zminimalizujesz cierpienie.

  Estetyczny i nieskomplikowany zabieg jest poprzedzony rutynowymi badaniami.

  Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę już teraz. Zwiększ komfort Twojego życia już dziś, nie czekaj z tym do jutra.

  Usługi

  sprawdź naszą ofertę

  Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Nasza oferta

  Stomatologia kompleksowa

  Implanty (implantologia)

  Protetyka

  Vector Paro leczenie chorób przyzębia

  Azento

  BlancOne® CLICK

  Zęby w jeden dzień

  Leczenie bezzębia

  Choroba okluzyjna

  Stomatologia dziecięcia

  Wybielanie

  Diagnostyka

  Stomatologia zachowawcza

  Endodoncja (leczenie kanałowe)

  Chirurgia stomatologiczna

  Ortodoncja

  Regeneris fibryna

  Regeneris Osocze

  Co możesz teraz zrobić?

  Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

  Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.