fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

  Piękny uśmiech to jedna z najbardziej pożądanych w dzisiejszych czasach cech. Aby go uzyskać w wielu przypadkach niezbędne jest aby opiekował się nami dobry ortodonta. W mieście Wrocław powstało profesjonalne centrum stomatologiczne Dental Corner, które w przystępnej dla każdego cenie jest w stanie zadbać o nasze zęby pod względem ortodontycznym i nie tylko.

  Proste, równo ustawione zęby są wyznacznikiem atrakcyjności uśmiechu. To z kolei atut zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych. Gdy nie musimy krępować się stanem naszego uzębienia zyskujemy niezwykły komfort i pewność siebie.

  Wady zgryzu to nie tylko problemy natury estetycznej, lecz także w wielu przypadkach przyczyna rozwoju próchnicy i chorób przyzębia. Z powodu nieprawidłowego rozmieszczenia zębów może dochodzić do ich nadmiernego ścierania, problemów z przeżuwaniem

  32_js__93421

  Nasz lekarz ortodonta dokona wszelkich starań aby przedstawić Ci najlepszą diagnozę Twojego zgryzu. (Wrocław ul. Bezpieczna 2)
  Podczas leczenia ortodontycznego wykorzystywane są różnego rodzaju aparaty ortodontyczne, zdejmowane alignery np. invisalign, clear aligner lub aparaty stałe.
  Leczenie ortodontyczne konieczne jest często przed rozpoczęciem leczenia implantologiczno-protetycznego. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia stomatologicznego możliwe jest zapewnienie satysfakcjonujących i trwałych efektów.

  Mimo że uzębienie mleczne nie wymaga leczenie ortodontycznego, wizyty u lekarza ortodonty powinno się rozpocząć już w trzecim roku życia dziecka. Już w tym wieku ortodonta może zbadać zgryz oraz nastawienie łuków zębowych, które mają bardzo duże znaczenie w późniejszym rozwijaniu się uzębienia dziecka.

  Podczas pierwszej wizyty przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą, który najpierw dokładnie bada stan uzębienia pacjenta, a następnie informuje, jaki problem ortodontyczny u niego występuje. Precyzyjna diagnostyka wiąże się z wykonaniem zdjęć cyfrowych i rentgenowskich oraz pobraniem wycisków zębów w celu wykonania modeli diagnostycznych.

  Konsultacja pozwala uzyskać cenne informacje, m.in. dowiesz się, czy masz wadę zgryzu, a jeśli tak, to jakiego rodzaju. Specjalista Ortodonta poinformuje Cię, jak można ją skorygować i czy konieczne będzie niezwłoczne rozpoczęcie leczenia, czy warto jest poczekać, aż pojawią się zęby stałe,  lub inne sprzyjające warunki. Dodatkowo lekarz zaplanuje leczenie, poinformuje Cię czy wymagana będzie ekstrakcja któregoś z zębów, a także – jak długo potrwać może leczenie.

  pic_art_4

  Warto wtedy pamiętać o  właściwej higieny jamy ustnej. Dlatego podczas leczenia ortodontycznego należy zwielokrotnić wysiłki zmierzające do zachowania prawidłowej higieny uzębienia. Każdy, kto zaniedba codzienne czyszczenie jamy ustnej, jest narażony na szybki rozwój próchnicy i chorób przyzębia, a co za tym idzie – częste wizyty w gabinecie w celu wykonania profesjonalnego czyszczenia.

  Podstawą codziennej higieny jamy ustnej osób noszących aparat ortodontyczny jest dokładne szczotkowanie zębów i aparatu po każdym posiłku oraz systematyczne nitkowanie całego uzębienia przynajmniej raz dziennie. Po tym zabiegu polecamy  płukać jamę ustną odpowiednim płynem.

  Wbrew pozorom aparat stały nie musi wcale oznaczać dużych wyrzeczeń jeśli chodzi o dietę. Lekarz ortodonta udzieli Ci wszelkich wskazówek dotyczących diety.

  Należy unikać następujących produktów:

  • żelki, gumy do żucia, twarde lub lepkie cukierki, np. toffi
  • twarde bułki np. bagietki
  • twarde, surowe warzywa i owoce
  • słodkie, gazowane napoje
  • orzechy, chipsy, popcorn

  Bez przeszkód można jeść:

  • miękkie sery i jogurty
  • ciasta, miękkie pieczywo
  • ryż i makarony
  • ryby
  • gotowane, miękkie warzywa, a także miękkie owoce

  Dobrym sposobem jest krojenie pokarmów na mniejsze kawałki, łatwiejsze do pogryzienia. Wyjątkową ostrożność powinniśmy zachować gdy mamy założone nowe zamki lub wymienione łuki. Zamieńmy wówczas twarde pieczywo i surowe warzywa na miękki nabiał, jajka i mielone mięso.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ortodonty we Wrocławiu.

  Najważniejsze informacje:

  Piękny uśmiech wpływa na atrakcyjny wygląd i dodaje pewności siebie. Jeśli Twój stan uzębienia wymaga poprawy, pomoże Ci nasz doświadczony ortodonta. Olśniewający uśmiech to atut zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kiedy czujesz się swobodnie i komfortowo, łatwiej nawiązujesz relacje z innymi ludźmi, a także lepiej radzisz sobie w stresujących sytuacjach.

  Nasze centrum stomatologiczne zapewnia kompleksowe podejście. Dokładnie diagnozujemy Twój stan uzębienia, a jeśli trzeba eliminujemy ubytki. Aparaty ortodontyczne zakłada się bowiem na zdrowe dziąsła i zęby pozbawione próchnicy. Nasz personel wyróżnia się ogromnym doświadczeniem. Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem umożliwiającym szybkie i precyzyjne leczenie. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie ortodoncji. Jednocześnie świadczymy usługi w konkurencyjnych cenach.

  Dokładna diagnoza to podstawa

  Żeby uzyskać proste uzębienie, konieczna jest prawidłowo postawiona diagnoza. Leczenie ortodontyczne musi być przemyślane i dokładnie zaplanowane. Tylko wówczas będzie można liczyć na trwały efekt. Przy doborze sposobu korekcji należy wziąć pod uwagę rysy twarzy, rozmieszczenie warg i brody. Nierzadko potrzebne są konsultacje specjalistów z różnych dziedzin: protetyka, priodontologa lub implatologa. Dokładna analiza pozwala na dobranie optymalnego aparatu ortodontycznego.

  Kluczowa jest pierwsza wizyta, w trakcie której lekarz ortodonta bada stan uzębienia przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Na podstawie zdjęć cyfrowych i rentgenowskich, a także pobrania wycisków zębów, specjalista określa wadę zgryzu i wykonuje modele diagnostyczne. Następnie ortodonta informuje Cię o sposobach prostowania zębów i wyjaśnia, jak będzie przebiegać leczenie. Tłumaczy również, kiedy najlepiej rozpocząć korekcję. W przypadku dzieci lekarz może zalecić, aby poczekać na pojawienie się stałych zębów.

  Kiedy należy zgłosić się do ortodonty?

  Im wcześniej podjęte leczenie, tym lepsze efekty. Stąd tak ważne jest, aby dbać o profilaktykę od najmłodszych lat. Do ortodonty należy zgłosić się w trzecim roku życia, nawet jeśli uzębienie nie wymaga korekcji. Podczas wizyty lekarz bada zgryz oraz nastawienie łuków zębowych, które mają kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju uzębienia. Po ukończeniu ósmego roku życia wskazaniem do wizyty u ortodonty może być skierowanie od pediatry, laryngologa lub stomatologa. Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko ma  cofniętą brodę, szpary między zębami, asymetrię rysów twarzy, wady wymowy lub też oddycha ustami, jak najszybciej umów się na wizytę w naszej placówce.

  Na noszenie aparatu ortodontycznego decyduje się coraz więcej dorosłych. Nie ma górnej granicy wieku, w której można podjąć się korekcji. Trzeba jednak pamiętać, że leczenie osób dorosłych trwa dłużej niż dzieci i nawet najlepszy ortodonta nie jest w stanie przyspieszyć tego procesu. Wynika to z faktu, że kości szczęki i zęby są mniej podatne na zmiany. Na prostowanie zębów decyduje się coraz więcej osób. Jest ono konieczne, by rozpocząć leczenie implantologiczno-protetyczne.

  Nie tylko estetyka…

  Prosty zgryz to nie tylko kwestia estetyki i poprawy samopoczucia, choć w wielu przypadkach jest to główny powód rozpoczęcia leczenia. Nieprawidłowe uzębienie jest jedną z częstszych przyczyn próchnicy i chorób przyzębia. Nierówne zęby utrudniają codzienną higienę i prowadzą do nadmiernego ścierania się szkliwa. Trudniej jest dotrzeć szczoteczką do miejsc, gdzie gromadzą się bakterie. Istnieje również większe ryzyko nawracających stanów zapalnych dziąseł i zębów, co w najgorszym wariancie prowadzi do całkowitej utraty uzębienia.

  Niewłaściwy zgryz wpływa również na ogólną kondycję organizmu. Może dojść do problemów związanych z przeżuwaniem, co będzie rzutowało na funkcjonowanie układu pokarmowego i doprowadzi do jego szybszego starzenia się. Ponadto, problemy ortodontyczne mogą być przyczyną patologii stawów skroniowo-żuchwowych oraz wad wymowy.

  Aparaty czy alignery?

  Stałe aparaty składają się z zamków, ligatury i łuku. Zamki przytwierdza się do powierzchni zęba. Ligatura to elastyczny element, który utrzymuje drut w zamku. Trzeba wymieniać ją przy każdej wizycie. Z kolek łuk aparatu jest odpowiedzialny za nacisk na zęby. W ciągu całego leczenia zmienia się go kilkukrotnie. Zaletą stałych aparatów jest to, że korygują zęby przez całą dobę. Doświadczony ortodonta może za ich pomocą precyzyjnie oddziaływać na zgryz. W niektórych przypadkach to jedyna skuteczna metoda korekcji uzębienia u dorosłych osób.

  Coraz popularniejsze stają się alignery. To nowoczesna metoda leczenia, która polega na zastosowaniu przezroczystych nakładek prostujących zęby. Można je ściągać w dowolnym momencie. Wykonuje się je na indywidualne zamówienie. Są estetyczne i biokompaltybilne. Nie powodują reakcji uczuleniowych. Ich zastosowanie pozwala na łatwiejsze utrzymanie higieny jamy ustnej. Można je ściągnąć przy myciu zębów. Ich zaletą jest również to, że nie trzeba ograniczać diety.

  Jeśli masz ochotę na cukierki lub orzechy, nie musisz się powstrzymywać. Wystarczy, że zdejmiesz nakładki z zębów. Alignery nie ranią śluzówki, gdyż nie posiadają wystających elementów. Są bezpieczne i praktycznie bezawaryjne. Efekty leczenia są zależne od systematyczności. Zdarza się, że pacjenci nie nakładają alignerów tak często, jak powinni, przez co leczenie bardzo się przeciąga.

  Jakie aparaty na zęby wybrać?

  Wybór aparatów ortodontycznych  jest ogromny. Producenci stawiają poprzeczkę wysoko. Można znaleźć modele, które są praktycznie niezauważalne. Najczęściej wybierane są aparaty klasyczne – wykonane z metalowych elementów. Wyróżniają się one stosunkowo niską ceną, w porównaniu do innych rozwiązań. Jednocześnie ich skuteczność jest bardzo wysoka. Można dobrać dowolny kolor ligatur – do najpopularniejszych należą srebrny i biały. Wadą klasycznych modeli jest to, że są one widoczne na zębach, co może powodować dyskomfort.

  Spore grono osób decyduje się na aparaty, w których zamki wykonane są z porcelany, kryształu lub kompozytu. Ich kolor jest przezroczysty lub zbliżony do naturalnego odcienia zębów. Dzięki temu są one bardzo dyskretne i trudno je dostrzec. Tym samym wpływają na estetyczny wygląd twarzy. Niestety, korekcja przy ich użyciu trwa nieco dłużej, gdyż zastosowany materiał jest mniej wytrzymały i bardziej łamliwy w porównaniu z metalem.

  Możesz zdecydować się również na aparaty lingwalne (językowe). Przypominają one klasyczne modele, ale mocuje się je po wewnętrznej stronie uzębienia, przez co nie są one w ogóle widoczne. Zastosowanie tego typu aparatów może sprawiać dyskomfort w początkowym etapie leczenia, a także wpływać na problemy z mową. Zanim przyzwyczaisz się do ich noszenia, może minąć nawet kilka dni. Tego typu modele projektuje się na specjalne zamówienie. Bywa, że konieczne jest zastosowanie specjalnych zamków dostosowanych do zgryzu. Minusem aparatów lingwalnych jest wyższa, w porównaniu z klasycznymi modelami, cena.

  W przypadku prostowania zębów u dzieci stosuje się aparaty ruchome, które najczęściej zakłada się na noc. Używa się ich około dwóch lat. Umożliwiają one korekcję drobnych wad uzębienia. Często w późniejszym wieku zakłada się stały aparat ortodontyczny. Prostowanie zębów mlecznych jest bardzo ważne, gdyż wady zgryzu mogą doprowadzić do zaburzeń narządu żucia. Ponadto, nieprawidłowy zgryz u dzieci utrudnia utrzymanie higieny jamy ustnej. Na problemy ortodontyczne u dzieci wpływa wiele czynników, np. ssanie kciuka, używanie smoczków.

  Jak wygląda zakładanie aparatu?

  Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która wymaga ogromnej precyzji. Stąd też zakładanie aparatu trwa przeszło godzinę. W pierwszej kolejności lekarz czyści zęby, a następnie przykleja metalowe pierścienie, mocuje zamki, przez które przewleka cienki drucik. Aparat ortodontyczny działa na powierzchnię zębów z określoną siłą, a także przesuwa je względem siebie i obraca wokół własnej osi.

  Choć mocowanie aparatu na zęby nie boli, to jednak możesz odczuwać dyskomfort podczas jedzenia, który z reguły trwa maksymalnie 10 dni od wykonania zabiegu. Jest to związane z koniecznością adaptacji organizmu. Żeby zmniejszyć dolegliwości, można wspomagać się środkami przeciwbólowymi, np. na bazie Ibuprofenu. Warto też stosować preparaty do płukania ust. Można kupić gotowe mieszanki ziołowe o działaniu przeciwzapalnym lub sporządzić roztwór na bazie sody i wody. Pacjenci szybko przyzwyczają się do noszenia aparatu. Najtrudniejsze są pierwsze dni. Na początku mogą pojawić się podrażnienia warg, policzków i języka. Wtedy lekarz ortodonta nakłada na aparat wosk lub silikon.

  Jak długo trwa leczenie ortodontyczne?

  Zastanawiasz się, jak długo będziesz nosić aparat na zęby? Na to pytanie nie jest w stanie od razu odpowiedzieć nawet najlepszy ortodonta. Proces korekcji jest uzależniony od wady uzębienia. W niektórych przypadkach leczenie może trwać kilka miesięcy, ale zdarza się, że przeciągnie się nawet do 3 lat. Niestety, korekcji w żaden sposób nie można przyspieszyć, gdyż zbyt duży nacisk na powierzchnię zębów, spowoduje ich uszkodzenie.

  Istotne jest, by podczas leczenia ortodontycznego nie zaniedbywać wizyt kontrolnych, które wyznacza się mniej więcej raz na miesiąc.  Podczas konsultacji lekarz sprawdza stan uzębienia oraz zmniejsza lub zwiększa siłę nacisku aparatu ortodontycznego. Pamiętaj, że jeśli nie będziesz regularnie odwiedzać ortodonty, prostowanie zębów może skończyć się porażką, a w najgorszym razie doprowadzić do efektu odwrotnego od zamierzonego efektu.

  Prostowanie zębów to tylko część procesu leczenia. Po zdjęciu aparatu ortodontycznego należy utrwalić efekt. W tym celu lekarz ortodonta nakłada na zęby przezroczyste szyny, włókna. Czasami stosuje metalowe łuki lub aparat ruchomy. Długość retencji uzależniony jest m.in. od wcześniejszej wady zgryzu. Nie bez znaczenia jest również Twój wiek. Im jesteś starszy, tym dłużej trwa utrwalanie rezultatu.

  Jak dbać o higienę podczas noszenia aparatu ortodontycznego?

  W trakcie noszenia aparatu ortodontycznego niezwykle istotna jest higiena jamy ustnej. Zęby są znacznie bardziej narażone na działanie bakterii i rozwój próchnicy lub chorób przyzębia. Stąd też konieczne jest częstsze mycie zębów. Należy je dokładnie szczotkować po każdym posiłku. Zaleca się również używanie specjalistycznych nici przystosowanych do aparatów ortodontycznych. Posiadają one usztywniony koniec, który ułatwia dotarcie pod przęsło aparatu. Z kolei puszysta część nici umożliwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Warto również płukać jamę ustną specjalnym płynem antybakteryjnym.

  Można używać szczoteczek tradycyjnych, z włóknami w kształcie litery V, które pozwalają na usunięcie płytki bakteryjnej. Dobrze jest wybierać artykuły z długą i wąska szyją, która umożliwi higienę tylnych partii zębów. W przypadku szczoteczek elektrycznych należy zaopatrzyć się w specjalne końcówki zaprojektowane z myślą o osobach noszących aparat ortopedyczny. Charakteryzują się one cienkimi włóknami, które czyszczą trudno dostępne miejsca. Skutecznym sposobem na utrzymanie higieny są irygatory, które umożliwiają usunięcie płytki bakteryjnej. Nieprawidłowe mycie zębów może nieść ze sobą poważne konsekwencje, takie jak: zaczerwienienie i opuchlizna, krwawienie w trakcie szczotkowania.

  Jak radzić sobie z podrażnieniami i opuchlizną?

  Noszenie aparatu może powodować różnego typu podrażnienia. Najczęściej wynikają one z nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Częstym problemem są opuchnięte dziąsła. Jeśli zauważysz u siebie taką dolegliwość, wypłucz zęby roztworem na bazie sody i wody, który ma właściwości obkurczające. Dodatkowo soda pomaga niwelować stany zapalne.

  Jeśli dojdzie do podrażnienia języka lub warg, użyj gazy, by oczyścić rany. Pomocne będą również zimne okłady, które zmniejszą opuchliznę. Takie sytuacje zdarzają się najczęściej w początkowym okresie noszenia aparatu. Gdy objawy będą się utrzymywały, zgłoś się do lekarza ortodonty.

  Aparat ortodontyczny a dieta

  Przy korekcji zębów trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie. Należy unikać potraw, które mogą uszkodzić aparat ortodontyczny bądź też powodować próchnicę. Nie zaleca się przyjmowania kleistych produktów, np. gumy do żucia, żelków, cukierków toffi. Mogą się one przyczepić do aparatu, a ich usunięcie będzie niezwykle trudne i czasochłonne. Niewskazane są także twarde produkty, np. bagietki, surowe warzywa i owoce, orzechy, nasiona słonecznika. W trakcie jedzenie można odłamać zamek lub pierścień lub wygiąć łuk aparatu w odwrotnym kierunku. To przedłuży czas trwania leczenia. Nie powinno się również spożywać chipsów, popcornu, gdyż drobne elementy mogą dostać się w szczeliny zębowe, a ich usunięcie będzie bardzo skomplikowane.

  Lepiej też unikać słodkich rzeczy, które mogą powodować próchnicę. Jeśli już zdecydujesz się na zjedzenie ciasta lub czekolady, jak najszybciej umyj zęby. Żeby nie uszkodzić aparatu, warto kroić jedzenie na niewielkie kawałki, które łatwiej się gryzie. Szczególną ostrożność należy zachować, kiedy ortodonta założy nowe zamki lub wymieni łuki. Wówczas dobrze jest przez jakiś czas powstrzymać się od spożywania twardych i kleistych artykułów.

  W codziennej diecie powinny znajdować się serki i jogurty oraz miękkie pieczywo i ciasta. Dobrym pomysłem jest również spożywanie ryżu i makaronu, a także ryb i gotowanych warzyw. Produkty te można jeść bez ograniczeń. Warto wzbogacić dietę w suplementy lub artykuły zawierające wapń, by wzmocnić żuchwę i szczęki.

  Przeciwwskazania do korekcji wad zgryzu

  Leczenie ortodontyczne jest bezpieczne, jednak w niektórych sytuacjach lekarz może odmówić Ci korekcji wady zgryzu. Dotyczy to m.in. osób z obniżoną odpornością, które cierpią np. na białaczkę. Niektóre problemy hormonalne również mogą stanowić przeciwwskazanie do prostowania uzębienia, choć każdorazowo należy skonsultować się z lekarzem.

  Aparaty ortodontyczne nie są także zalecane w przypadku przyjmowania leków na osteoporozę, gdyż oddziałują one na strukturę kości i powodują, że leczenie jest utrudnione. Ostrożność należy zachować w przypadku osób z zanikami kości lub też rozchwianymi zębami. Czasowo nie zakłada się aparatów ortodontycznych, jeśli wystąpią choroby przyzębia i stany zapalne – wówczas należy w pierwszej kolejności wyleczyć te dolegliwości.

  Noszenie aparatu – kiedy należy natychmiast odwiedzić ortodontę?

  Noszenie aparatu ortodontycznego jest bezpieczne, ale w niektórych sytuacjach warto zgłosić się do ortodonty poza wyznaczonymi wizytami kontrolnymi. Umów się na konsultację, jeśli odczuwasz silny ból. W przeciwnym razie czas leczenia może się wydłużyć. Do ortodonty należy przyjść również, kiedy łuk za bardzo się wysuwa i podrażnia wewnętrzną stronę policzków.

  Natychmiastowa reakcja jest wskazana w przypadku uszkodzenia aparatu. Zdarza się, że zamki lub ligatura się odkleją. Tak dzieje się najczęściej po zjedzeniu czegoś lepkiego lub twardego. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, koniecznie wybierz się do lekarza ortodonty. Weź ze sobą oderwane elementy. Powiadom nasze centrum stomatologiczne o zaistniałej sytuacji, gdyż musimy przygotować odpowiednie elementy do reperacji aparatu.

  Popularne wyszukania:
  piękny uśmiech w jeden dzień cena | stomatolog dla dzieci wrocław | osocze z fibryną | usuwanie ósemek wrocław | aparat ortodontyczny wrocław cena | aparaty ortodontyczne wrocław | wybielanie zebów wroclaw | leczenie zębów wrocław | igły do pobierania osocza z próbówki | leczenie pod mikroskopem wrocław

  Ortodoncja

  Cennik
  Konsultacja ortodontyczna
  150
  Omówienie planu leczenia
  150
  Modele diagnostyczne
  100
  Cyfrowy model diagnostyczny (skaner wewnątrzustny)
  200
  Założenie aparatu stałego metalowego
  2000
  Założenie aparatu stałego estetycznego
  3000
  Założenie aparatu stałego samoligaturującego
  3200
  Założenie aparatu samoligaturującego estetycznego
  3500
  Mikro-implant ortodontyczny
  700
  Wizyta kontrolna z aparatem stałym
  250
  Wizyta kontrolna z aparatem ruchomym
  200
  Wycisk pod aparat ruchomy Twin block
  600
  Oddanie aparatu ruchomego Twin block
  600
  Wycisk pod aparat ruchomy typu Płytka Schwarza
  400
  Oddanie aparatu ruchomego typu Płytka Schwarza
  400
  Aparat ortodontyczny FROG
  2500
  Konsultacja clear aligner
  200
  Aparat clear aligner - jeden etap (3szyny)
  800
  Retainer górny
  450
  Retainer dolny
  450
  Wycisk pod expander podniebienia Hyrax
  400
  Zacementowanie expandera podniebienia Hyrax
  400
  Ponowne przyklejenie zamka metalowego
  50
  Ponowne przyklejenie zamka estetycznego
  60
  Ponowne wykonanie retainera
  350
  Wykonanie utrzymywacza przestrzeni za 1 ząb
  200
  Ekstruzja ortodontyczna zęba (cała procedura)
  1500
  Ponowne podklejenie retainera
  60
  maska twarzowa
  500
  TPA przerzut podniebienny
  300
  dodatkowa wymiana ligatur na życzenie pacjenta
  200

  Usługi

  sprawdź naszą ofertę

  Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Nasza oferta

  Stomatologia kompleksowa

  Implanty (implantologia)

  Protetyka

  Vector Paro leczenie chorób przyzębia

  Azento

  BlancOne® CLICK

  Zęby w jeden dzień

  Leczenie bezzębia

  Choroba okluzyjna

  Stomatologia dziecięcia

  Wybielanie

  Diagnostyka

  Stomatologia zachowawcza

  Endodoncja (leczenie kanałowe)

  Chirurgia stomatologiczna

  Ortodoncja

  Regeneris fibryna

  Regeneris Osocze

  Co możesz teraz zrobić?

  Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

  Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.