fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

  Protetyka jest dyscypliną stomatologii, która skupia się na rekonstrukcji uzębienia pacjenta wykorzystując najlepszej jakości materiały oraz wiedzę doświadczonych lekarzy. Negatywny wpływ na łuk zębowy pacjenta mogą mieć nawet pojedyncze braki w uzębieniu. Dlatego protetyka zorientowana jest na pacjentów w każdym wieku.
  Dla pełnego procesu leczenia niezbędne jest leczenie protetyczne, które Dental Corner znajdujące się w mieście Wrocław oferuje w ramach swoich usług pacjentom. Protetyka polega na odbudowie lub zastąpieniu tkanki zębów. W naszym Centrum wykonujemy między innymi wkłady, protezy czy korony. Wiemy, że najważniejsze jest uzyskanie estetycznego i naturalnego wyglądy, dlatego do naszej pracy wkładamy cały naszą pasję i zdolności.

  Protetyka opiera się na wykonaniu w pracowni uzupełnień, które odbudowują tkanki zębów bądź całkowicie je zastępują. Wśród uzupełnień protetycznych wyróżniamy m.in. korony, licówki, mosty, wkłady (inlay), nakłady (onlay), protezy, struktury mocowane do implantów. Uzupełnienia, które przygotowujemy dla Państwa stworzone są z największą precyzją.  Dzięki  ogromnym zdolnościom  naszych specjalistów uzyskujemy estetyczne, wysokiej jakości uzupełnienia, które przypominają naturalne zęby, lecz nie są podatne na próchnicę a  dobrze dobrany kształt i proporcje zębów pozwalają uzyskać to, co dla nas najcenniejsze – zadowolenie pacjentów. (Wrocław ul. Bezpieczna 2)

   Umów się na wizytę!

   Formularz pozwoli Ci zapisać się na konsultacje w naszym gabinecie.

   • Korony i mosty
    Korony protetyczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w estetyczny sposób odbudować zniszczone zęby. Korony wykonywane są z porcelany na precyzyjnej podbudowie. Nowoczesne techniki wykonywania tzw. „czapeczek” na których tworzony jest właściwy ząb, daje możliwość osiągnięcia idealnego dopasowania do zęba. Odpowiednio wykonana korona protetyczna służyć może pacjentom nawet przez kilkadziesiąt lat. W przypadku zębów przednich mogą Państwo skorzystać z koron pełnoceramicznych, które pozwalają uzyskać perfekcyjny efekt estetyczny. (Wrocław ul. Bezpieczna 2)
    Protezy ruchome często są dla pacjentów mało komfortowym rozwiązaniem, dlatego staramy się ich unikać. Optymalną wygodę zapewniają mosty cementowane na stałe na bazie własnych zębów pacjenta. W przypadku zastosowania mostów konieczne jest jednak oszlifowanie zębów sąsiadujących z luką po utraconym zębie. Dlatego bardziej praktycznym rozwiązaniem są implanty, które nie wymagają oszlifowania zdrowych zębów. Implanty zakotwiczone są w kości szczęki lub żuchwy i na nich, za pomocą tak zwanych łączników, mocowane są pojedyncze korony lub mosty złożone z kilku połączonych ze sobą koron.
   • Wkład koronowo – korzeniowy jest rodzajem sztyftu osadzanego i cementowanego w korzeniu zęba po jego uprzednim przeleczeniu kanałowym. Wskazaniem do jego zastosowania jest znaczne zniszczenie części koronowej zęba lub złamanie zęba i potrzeba wykonania korony protetycznej lub mostu.
    Wkłady wykonywane są ze stopu różnych metali lub z włókien szklanych, ale decyzję który z nich w danym przypadku zastosować podejmuje lekarz.
   • Licówki porcelanowe
    Jednym ze sposobów poprawy estetyki uśmiechu jest zastosowanie licówek porcelanowych. Licówki to cienkie, porcelanowe nakładki, które mocowane są do powierzchni przygotowanych zębów. Ten rodzaj uzupełnienia stosowany jest w odcinku przednim. Warunkiem jest brak dużych wypełnień w zębach. Dzięki licówkom można poprawić kształt, wielkość i kolor zębów. Możliwe jest również skorygowanie niewielkich wad zgryzu, polegających na nieznacznym przemieszczeniu, wychyleniu lub rotacji zębów przednich. Dzięki temu można uniknąć konieczności przeprowadzenia leczenia ortodontycznego.
   • Implantoprotetyka
    W przypadku całkowitego braku zębów zamiast tradycyjnych ruchomych protez całkowitych można zastosować dużo bardziej wygodne dla pacjenta rozwiązanie w postaci struktur osadzanych na implantach. Struktury ruchome pacjent może samodzielnie wyjmować i czyścić jak tradycyjną protezę. Natomiast dużym udogodnieniem jest  jej stabilne umocowanie, która nie utrudnia mówienia i pozwala bez przeszkód spożywać ulubione pokarmy. Wszczepienie 6 implantów w kość szczęki lub żuchwy daje możliwość wykonania odbudowy, która nie jest wyjmowana przez pacjenta i może być traktowana jak własne zęby. Uzupełnienia na implantach są zdecydowanie bardziej komfortowe, pozwalają odzyskać pewność siebie i nie stwarzają problemów pacjentom tak jak standardowe protezy ruchome.

   Warto zapoznać się z naszą ofertą oraz odwiedzić nasz gabinet we Wrocławiu (Ul. Bezpieczna 2 – Wrocław) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, wyjaśnimy wszelkie niejasności oraz rozwiejemy wątpliwości. Protetyka to jedna z naszych najlepszych usług.

   Kilka ważnych informacji:

   Braki w uzębieniu negatywnie wpływają na wygląd, samopoczucie oraz zdrowie. Na szczęście współczesna medycyna radzi sobie z takimi problemami. W skutecznej rekonstrukcji zębów pomaga protetyka – dziedzina stomatologii, która pozwala na uzupełnienie bądź całkowite zastąpienie tkanki zębowej odpowiednio dobranymi materiałami.  W naszym gabinecie używamy wyłącznie wysokiej klasy komponentów, które umożliwiają uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. Współpracujemy z doświadczonymi protetykami.

   Stosujemy różnego typu protezy i uzupełnienia (korony, licówki, mosty, wkłady koronowo-korzeniowe, koronowe i kompozytowe), które dostosowujemy do kształtu, proporcji zębów, a także rodzaju ubytków. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. Posiadamy wypracowane sposoby na odtworzenie struktury kości w jamie ustnej. Oferujemy również usługi z zakresu implantoprotetyki. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne stawki. Wyróżnia nas kompleksowe podejście. Wrocław to miejsce, w którym mamy swoją siedzibę. Nasza placówka medyczna jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt medyczny.

   Protetyka zębów to nie tylko kwestia estetyczna…

   Protetyka zębów jest niezmiernie istotna. Choć większość pacjentów zgłasza się do gabinetu głównie ze względu na kwestie estetyczne, to warto wiedzieć, że nieprawidłowe uzębienie wpływa również na zdrowie. Nawet pojedyncze braki mogą oddziaływać na łuk zębowy, dlatego leczeniem obejmuje się pacjentów w każdym wieku. Luki w uzębieniu powodują problemy z trawieniem i negatywnie działają na układ pokarmowy. Często przyczyniają się do niewyraźnej mowy oraz zaniku kości szczęki lub żuchwy.

   Nieleczone ubytki w łukach zębowych wpływają również na próchnicę i choroby przyzębia. Wynika to z faktu, że codzienna higiena jamy ustnej jest mocno utrudniona. Ciężko jest dotrzeć szczoteczką do miejsc, w których gromadzą się bakterie, co powoduje nawracające stany zapalne. W takim przypadku ważne jest, aby jak najszybciej zgłosić się do specjalisty. Luki w uzębieniu wiążą się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Protetyka stomatologiczna to sposób, by im zaradzić.

   Ekstrakcja zębów czy protetyka stomatologiczna?

   Celem protetyki jest uzupełnienie braków w uzębieniu. Ekstrakcja, czyli usunięcie zębów, nie stanowi dobrego rozwiązania, gdyż może zaburzyć homeostazę w jamie ustnej. Łuki zębowe składają się z 14-16 zębów o różnej budowie i strukturze, które wzajemnie się ze sobą stykają. Nie można lekceważyć utraty chociażby jednego zęba.

   Brak leczenia protetycznego może być poważne w skutkach. Może prowadzić do zaniku kości wyrostka zębodołowego, co z kolei przyczynia się do dysfunkcji żucia i mówienia. Niepokojący jest również objaw Gordon. Zjawisko polega na tym, że zęby w obrębie luki zmieniają swoje położenie, powodując zaburzenia okluzyjne. Jeśli taki stan będzie utrzymywał się przez dłuższy czas, może dojść do wielu nieprawidłowości. Jedną z poważniejszych konsekwencji jest rozrost języka.

   Protetyka Wrocław

   Jak leczyć braki w uzębieniu?

   Przed przystąpieniem do rekonstrukcji ubytków konieczna jest sanacja, czyli leczenie wszystkich chorych zębów. Należy wyeliminować próchnicę oraz stany zapalne dziąseł i przyzębia. To źródła gromadzenia się bakterii, które w przyszłości mogą wywołać próchnicę wtórną. Jest ona bardzo kłopotliwa, gdyż pojawia się pod wypełnieniami protetycznymi i ciężko ją wykryć.

   Protetyka estetyczna to bardzo rozwinięta dziedzina. Sposób leczenia dostosowuje się do rodzaju ubytku i indywidualnych uwarunkowań anatomicznych w obrębie jamy ustnej. Lekarz proponuje odpowiednie rozwiązania, a następnie wykonuje uzupełnienia protetyczne. Nowoczesne pracownie protetyczne są wyposażone w dedykowane oprogramowanie komputerowe, które umożliwia dopasowanie komponentów do indywidualnych potrzeb pacjenta.

   Rodzaje wypełnień protetycznych

   Do najczęstszych wypełnień protetycznych zaliczają się: korony, mosty, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki, protezy ruchome. Poniżej prezentujemy ich krótką charakterystykę.

   – Korony i mosty protetyczne

   Korony protetyczne umożliwiają rekonstrukcję zębów po leczeniu kanałowym lub uszkodzonych na skutek próchnicy. Najczęściej wykonuje się je z porcelany. Zastosowanie tych komponentów wpływa na poprawę kształtu i położenia zębów. Profesjonalnie nałożone mogą służyć nawet kilkadziesiąt lat.

   Innym popularnym wypełnienie są mosty protetyczne. Występują one w wersji pełnoceramicznej lub złożonej, która składa się z metalu pokrytego porcelaną z kompozytem. Są bardzo wygodne i nie przeszkadzają w codziennych czynnościach, ale w trakcie zabiegu można odczuwać niedogodności związane z koniecznością szlifowania sąsiadujących zębów.

   Coraz więcej osób decyduje się na mosty adhezyjne, czyli przyklejane. Mocuje się je za pomocą specjalnych skrzydełek i żywicy kompozytowej. Żeby je przytwierdzić nie ma potrzeby piłowania zębów ani stosowania znieczulenia. To ogromne zalety, ale trzeba wiedzieć, że takie rozwiązanie sprawdza się jedynie w przypadku pojedynczych luk. Ponadto, na mosty adhezyjne można zdecydować się tylko wówczas, kiedy zęby znajdujące się obok są stabilne i nie chwieją się.

   – Wkład koronowo-korzeniowy

   Wkład koronowo-korzeniowy to uzupełnienie w postaci sztyftu, który osadza się w korzeniu zęba, a na jego powierzchnię nakłada się koronę protetyczną. Wkłady wykonuje się ze stopów metali lub włókien szklanych. Zastosowanie tego rozwiązania to czasem jedyna możliwość odbudowy zniszczonej lub złamanej korony zębowej oraz korzenia.

    Umów się na wizytę!

    Formularz pozwoli Ci zapisać się na konsultacje w naszym gabinecie.

    Standardowe wkłady koronowo-korzeniowe są odpowiednio modelowane. Protetyk musi dostosować je do pozostałości korzeniowej, a także rodzaju uzębienia. Dobrze wykonany wkład powinien być stabilny i wytrzymały. Koniecznie trzeba też przeprowadzić badanie kliniczne i radiologiczne, aby ustalić ogólny plan leczenia. Sam zabieg związany z przytwierdzeniem komponentu jest całkowicie bezbolesny, a osiągnięte efekty wyglądają bardzo naturalnie. Choć wkład koronowo-korzeniowy ma wiele zalet, to trudno go usunąć. Jeśli w trakcie jego użytkowania pojawią się zmiany chorobowe, konieczna będzie resekcja wierzchołka korzenia, która wiąże się z ingerencją chirurgiczną.

    – Wkłady koronowe i kompozytowe

    Wkłady są wykorzystywane w protetyce stomatologicznej do odbudowy korony. Najczęściej stosuje się je w zębach trzonowych. Mogą być wykonane z kompozytu, porcelany lub różnego typu metali. Najlepiej prezentuje się porcelana, która jest praktycznie niezauważalna. Niestety, koszt jej wykonania jest stosunkowo wysoki. Istotną wadę stanowi również brak możliwości naprawy wypełnienia. Wielu pacjentów decyduje się na wkłady kompozytowe, które są dużo tańsze i w razie ukruszenia można je zregenerować. Niestety, są one bardziej widoczne i mogą się przebarwiać.

    – Licówki porcelanowe

    Licówki porcelanowe, czyli cienkie nakładki z porcelany przytwierdza się do powierzchni zębów. Rozwiązanie sprawdza się jedynie w przypadku niewielkich ubytków. Zastosowanie tego komponentu umożliwia poprawę kształtu, wielkości, a także koloru zębów. Pomaga też w nieznacznym przemieszczeniu przednich zębów, a w wielu przypadkach stanowi alternatywę dla ortodoncji. Licówek nie zakłada się u osób cierpiących na paradontozę. Nie są one również polecane pacjentom, u których występują przewlekłe stany zapalne dziąseł i przyzębia.

    Po założeniu licówek zęby wyglądają naturalnie. Ważne jest jednak, aby odpowiednio o nie dbać, gdyż od tego zależy ich trwałość. Na wizyty kontrolne do stomatologa należy zgłaszać się przynajmniej dwa razy do roku. Istotna jest też właściwa higiena jamy ustnej. Przymocowanie licówek odbywa się w dwóch etapach. W trakcie pierwszej wizyty stomatolog szlifuje zęby w okolicy szkliwa i pobiera wycisk protetyczny. Na tej podstawie wykonuje wypełnienie, które następnie przytwierdza do powierzchni zęba specjalnym cementem kompozytowym.

    – Protezy – sposób na odbudowę większych braków

    Licówki, mosty, korony pozwalają na uzupełnienie luk w zębach. Nie sprawdzają się jednak w przypadku dużego lub całkowitego braku uzębienia.  Protetyka estetyczna daje jednak wiele możliwości, by zapewnić piękny uśmiech. Do jednych z popularniejszych rozwiązań zalicza się protezy zębowe. Atutem popularnych modeli jest cena, a wadą – krótka trwałość. Trzeba wymieniać je średnio raz na pięć lat.

    Protezy można wyjmować i czyścić. Są one wykonane z różnych materiałów. Najczęściej stosuje się protezy akrylowe. To najtańsze rozwiązanie, ale nie jest ono doskonałe. Modele opierają się na błonie śluzowej i mogą wpływać na mniejszą wydolność żucia. Metalowe protezy szkieletowe są dużo bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu. Do ich przytwierdzenia używa się specjalnych podpórek zębowych, które ułatwiają przeżuwanie. Kolejnym rodzajem wypełnienia są protezy nakładkowe (overdenture), które zakłada się na istniejące korzenie lub implanty.

    Dlaczego protezy akrylowe wypadają?

    Protezy akrylowe bywają kłopotliwe. Czasem dochodzi do ich odklejania, co może powodować dyskomfort. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Często dzieje się tak w przypadku mocno zużytych komponentów. Stąd tak ważne jest, aby pamiętać o ich regularnej wymianie średnio raz na 5 lat. Zdarza się jednak, że protezy zużywają się znacznie szybciej. Wynika to m.in. z zaniku kości wyrostka zębodołowego, a także kształtu zębów, rozrośniętego języka, nisko ułożonego podniebienia i innych uwarunkowań anatomicznych jamy ustnej.

    Protezy ruchome mogą powodować trudności zwłaszcza na samym początku. Potrzeba co najmniej kilku tygodni, aby organizm mógł się do nich przyzwyczaić. Problemy pojawiają się najczęściej w trakcie przeżuwania lub mówienia. Żeby zapobiec przemieszczaniu się protezy, trzeba nauczyć się funkcjonować w odpowiedni sposób. Niezbędne jest wypracowanie technik umożliwiających swobodne mówienie i przeżuwanie. Trzeba dużo ćwiczyć w domu – dobrym pomysłem jest np. czytanie na głos. Większość pacjentów po jakimś czasie przyzwyczaja się do protezy, ale w niektórych wypadkach konieczne jest jej przyklejenie lub zastosowanie implantów.

    Jak dbać o higienę protez ruchomych?

    Protezy ruchome należy utrzymywać w czystości. Nie można dopuścić do gromadzenia się w nich bakterii i grzybów powstałych na skutek fermentacji resztek pokarmów. W konsekwencji nieprawidłowej higieny często występuje stan zapalny, który może wpływać na nieprzyjemny zapach z ust. Żeby temu zapobiec, po każdym posiłku należy czyścić protezy specjalnymi, miękkimi szczoteczkami, na które nakłada się pastę do zębów. Trzeba pamiętać, by nie wywierać zbyt dużego nacisku w trakcie mycia, bo można w ten sposób uszkodzić delikatną, akrylową powierzchnię.

    Protezy najlepiej ściągać na noc i przechowywać w czystym pojemniku. Raz na jakiś czas materiał należy dezynfekować odpowiednimi środkami – według zaleceń producenta. Bardzo ważnym elementem higieny są również regularne wizyty u protetyka. Pierwsza kontrola powinna odbyć się do 48 godzin od założenia protezy. Później należy zgłaszać się na konsultację raz na pół roku – bez względu na to, czy zauważa się niepokojące objawy. Niektóre zmiany może wykryć jedynie specjalista przy użyciu odpowiedniego sprzętu diagnostycznego.

    Implantacja – rozwiązanie przyszłości

    Coraz częściej pacjenci decydują się na implantoprotetykę, czyli uzupełnienia protetyczne osadzone na implantach. Są one bardzo stabilne i nie wpływają na mówienie i przeżuwanie.  Implantacja to trwałe i wygodne rozwiązanie. Wady implantów stanowi wysoki koszt oraz możliwość ich odrzucenia przez organizm. Na szczęście dochodzi do tego bardzo rzadko, bo do ich produkcji stosuje się materiały biokompatybilne, które są nietoksyczne i nie wpływają na układ odpornościowy organizmu. W praktyce ryzyko powikłań jest minimalne.

    Implantoprotetyka to dziedzina, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. To najbardziej naturalny sposób, aby przywrócić naturalne uzębienie, gdyż odtwarza się wszystkie części układu stomatognatycznego – koronową i korzeniową. W ten sposób można uzupełniać zarówno pojedyncze, jak i większe braki w uzębieniu. Implanty są sztywno osadzone, co zapobiega podrażnieniom dziąseł i poprawia komfort życia.

    Czy warto decydować się na implanty?

    Wszczepienie implantów to skomplikowany proces – szczególnie u osób, które późno zdecydowały się na wizytę u protetyka. Może u nich wystąpić zanik tkanki kostnej, a w konsekwencji problemy z przyjęciem ciała obcego przez organizm. Ważnym elementem determinującym powodzenie zabiegu jest dobry stan zdrowia. Przed i tuż po wszczepieniu implantów należy odstawić alkohol i papierosy. Trzeba również pamiętać o właściwej diecie i stosowaniu się do zaleceń stomatologa.

    Implantoprotetyka ma wiele zalet. Wszczepienie sześciu implantów w kość szczęki lub żuchwy pozwala na całkowitą odbudowę struktury zębów. To również sposób na zatrzymanie postępującego zaniku kości. Kolejnym plusem jest fakt, że podczas zakładania implantów nie ma potrzeby naruszania sąsiadujących zębów – zupełnie inaczej niż w przypadku tradycyjnych metod, np. koron i mostów.

    Protetyka zębów – najczęstsze powikłania

    Leczenie braków uzębienia wymaga regularnych kontroli u protetyka. Gabinet dentystyczny należy odwiedzać co najmniej dwa razy w roku, by w porę przeciwdziałać niepokojącym zmianom. Do najczęstszych powikłań należy próchnica wtórna, która tworzy się pod wypełnieniem protetycznym. Objawia się ona m.in. przebarwieniami tkanek zębowych. Ważnym elementem w trakcie opracowywania ubytku przez lekarza jest dokładne wypolerowanie jego powierzchni. Chropowata struktura sprzyja gromadzeniu się płytki nazębnej.

    U pacjentów noszących protezy ruchome często można spotkać się z zanikaniem wyrostka zębodołowego, co wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, lekarz uzupełnia protezę o dodatkowy materiał, który chroni przed zmianami w homeostazie jamy ustnej.

    Zadbaj o profilaktykę

    Choć protetyka estetyczna daje wiele możliwości, żadne rozwiązanie nie zastąpi naturalnych zębów. Warto zadbać o profilaktykę, by nie dopuścić do rozwoju próchnicy i stanów zapalnych – najczęstszych przyczyn braków w uzębieniu. Konieczna jest odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej. Zęby należy regularnie szczotkować (najlepiej po każdym posiłku). Dobrze jest także wspomagać się specjalnymi nićmi dentystycznymi i płynami antybakteryjnymi.

    Należy również systematycznie odwiedzać gabinet dentystyczny, aby na bieżąco eliminować próchnicę, kamień nazębny, a także inne ubytki, które mogą uszkodzić tkanki zębowe. Do stomatologa należy zgłaszać się przynajmniej dwa razy do roku – nawet, jeśli nie odczuwa się żadnych dolegliwości. Wcześnie wykryte wady są bardzo łatwe do usunięcia. Niestety, często pacjenci zbyt późno podejmują leczenie, a wtedy jedynym sposobem na uratowanie zębów jest protetyka stomatologiczna.

    Jeśli chcesz uzupełnić braki w uzębieniu, zapisz się na konsultację. Rejestracja jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia dogodnego terminu. Możesz również odwiedzić naszą placówkę, aby omówić wszystkie szczegóły na miejscu. Nasze centrum medyczne znajduje się przy ulicy Bezpiecznej we Wrocławiu.

    Popularne wyszukania:
    implanty zębów | koszt leczenia kanałowego zęba | implanty zębowe cała szczęka cena | implanty wrocław cena | protetyka | leczenie pod mikroskopem psie pole | leczenie kanałowe czy boli wrocław | zęby górne wychylone do przodu | sporządza go ortodonta | choroba okluzyjna

    Protetyka

    Cennik
    Konsultacja protetyczna
    150
    Licówka porcelanowa
    1700
    INLAY/ONLAY porcelanowy CAD/.CAM
    1600
    Licówka kompozytowa
    od 800
    INLAY/ONLAY kompozytowy
    1200
    Korona na cyrkonie CAD/ CAM
    2200
    Korona pełnoceramiczna CAD/ CAM
    1700
    Korona porcelanowa na metalu
    1600
    Korona tymczasowa (protemp)
    200
    Korona tymczasowa (PMMA - CAD/CAM)
    400
    Wkład indywidualny (metal zwykły)
    750
    Wkład indywidualny ( metal szlachetny)
    1100
    Proteza szkieletowa
    od 3000
    Proteza acetalowa
    od 3500
    Proteza akrylowa
    od 2500
    Podścielenie protezy
    od 400
    Uzupełnienie prowizoryczne, nakładkowe
    350
    Naprawa protezy
    400 / kolejny ząb lub klamra 60
    zabieg miorelaksacji 40 min.
    350
    Zabieg miorelaksacji ( x 3) plus rejestracja zwarcia
    1500
    Szyna typu Michigan
    950
    Szyna twardo miękka
    400
    Ekwilibracja
    600

    Usługi

    sprawdź naszą ofertę

    Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Nasza oferta

    Stomatologia kompleksowa

    Implanty (implantologia)

    Protetyka

    Vector Paro leczenie chorób przyzębia

    Azento

    BlancOne® CLICK

    Zęby w jeden dzień

    Leczenie bezzębia

    Choroba okluzyjna

    Stomatologia dziecięcia

    Wybielanie

    Diagnostyka

    Stomatologia zachowawcza

    Endodoncja (leczenie kanałowe)

    Chirurgia stomatologiczna

    Ortodoncja

    Regeneris fibryna

    Regeneris Osocze

    Co możesz teraz zrobić?

    Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

    Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.