fbpx

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

   

  Zęby w jeden dzień – to możliwe. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii leczenia implantologicznego oraz współpracy zespołu specjalistów Dental Corner. Zapewniamy  kompleksową opiekę nad procesem leczenia.

  Podczas pierwszej wizyty nasi lekarze zweryfikują stan Twojego uzębienia i sprawdzą czy kwalifikujesz się do leczenia metodą „Zęby w jeden dzień”. Jeżeli ta metoda nie jest dla Ciebie, dopasujemy rozwiązanie które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom i wyobrażeniom.

   Umów się na wizytę!

   Formularz pozwoli Ci zapisać się na konsultacje w naszym gabinecie.

   ETAPY LECZENIA

   1. W pierwszym  etapie rozpoczniemy proces planowania przebiegu Twojego leczenia. Spotkasz się z lekarzem implantologiem, zostanie przeprowadzona pełna higienizacja Twoich zębów. Dodatkowo wykonamy diagnostykę wraz ze wszystkimi zdjęciami oraz pobierzemy wyciski Twojej jamy ustnej.

   2. W drugim etapie zostaną wszczepione Ci cztery lub sześć implantów do których zostanie przymocowana praca protetyczna. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego czas trwania jest uzależniony od liczby wszczepionych implantów.

   3.Dzięki pracowni protetycznej  Twoja praca zostanie przygotowana szybko i sprawnie.

   4. Ostatnim etapem  jednodniowej wizyty będzie założenie nowych zębów i przymocowanie ich do implantów. Cały proces leczenia będzie trwał tylko jeden dzień, a Ty odzyskasz piękny i zdrowych uśmiech tego samego dnia.

   Koszt leczenia implantologicznego zależy od wielu elementów, ale przede wszystkim od stanu jamy ustnej i zębów, dlatego tak ważna jest konsultacja. Podczas pierwszej wizyty zostanie oceniony stan Twojego uzębienia i otrzymasz plan leczenia. Na jego podstawie zostanie przeprowadzona procedura all on 4.

   Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy kwalifikujesz się do leczenia metodą All-on-4 umów się na konsultację. Aby to zrobić, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy na podstronie kontakt lub zadzwoń 71 352 63 54. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu.

    

    

    

   Popularne wyszukania:
   osocze bogatopłytkowe powikłania | proteza na implantach | usuwanie ósemki wrocław | zęby w jeden dzień cennik | cena wybielania zębów | co to jest okluzja | leczenie zębów u dzieci gazem rozweselającym | all on 4 cena | leczenie kanałowe wrocław cena | wybielanie zębów cena wrocław

   Usługi

   sprawdź naszą ofertę

   Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   Nasza oferta

   Stomatologia kompleksowa

   Implanty (implantologia)

   Protetyka

   Vector Paro leczenie chorób przyzębia

   Azento

   BlancOne® CLICK

   Zęby w jeden dzień

   Leczenie bezzębia

   Choroba okluzyjna

   Stomatologia dziecięcia

   Wybielanie

   Diagnostyka

   Stomatologia zachowawcza

   Endodoncja (leczenie kanałowe)

   Chirurgia stomatologiczna

   Ortodoncja

   Regeneris fibryna

   Regeneris Osocze

   Co możesz teraz zrobić?

   Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

   Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.