71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Jeśli jesteś niezadowolony z niedoskonałości swojego uzębienia wartym uwagi rozważenia są licówki, które wykonywane są w Dental Corner. Są to specjalne płytki montowane na zębach, które między innymi regulują kształt zęba i jego kolor. W ramach naszych usług w mieście Wrocław oferujemy bezpłatne konsultacje, dostępne terminy oraz gwarancją na leczenie. Wszystko to odbywa się w przystępnej cenie oraz w nowoczesnym ośrodku.

Licówki to cienkie płytki z materiału ceramicznego, które są przyklejane na przednią powierzchnię zęba. Są idealnym sposobem na uzyskanie w krótkim czasie olśniewającego uśmiechu.  Płytki najczęściej wykonywane z porcelany, mocowane na licowej (wargowej) stronie zębów na za pomocą specjalnego kleju. Dzięki nim możemy wyeliminować wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów:

 • zmienić ich kolor
 • wyregulować kształt
 • ustalić odpowiednią długość
 • odbudować brakujące fragmenty

Dzięki porcelanie zęby zachowują naturalnie wyglądający połysk i kolor i są nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Ponadto porcelana jest materiałem biologicznie obojętnym, w związku z tym nie wywołuje  alergii.

Jak się zakłada licówki?
Obecnie licówki można umocować na zębach na dwa sposoby: z uprzednim szlifowaniem zęba – preparacja polega na niewielkim zeszlifowaniu licowej warstwy szkliwa w celu zrobienia miejsca pod przyszłą licówkę.  Jest ono konieczne, jeśli zamierzamy ingerować w korygowany ząb, np. jeśli przy pomocy licówek chcemy zmniejszyć rozmiar zębów, cofnąć zęby wysunięte lub wyrównać zęby obrócone. Bez tego zabiegu ząb wystawałby z łuku i bez szlifowania – w tym wypadku nie ingeruje się w tkanki zęba, dlatego zakładanie licówek jest procesem odwracalnym. Przed pobraniem wycisku zęby są jedynie delikatnie polerowane.

Licówki bez szlifowania są doskonałym rozwiązaniem w przypadku likwidowania diastemy, wydłużenia zębów albo zmiany ich koloru.

Jeśli licówki to tylko w Dental Corner we Wrocławiu! Powodów jest kilka:

 1. Podczas  konsultacji dowiesz się wszystkiego o leczeniu przy wykorzystaniu licówek, przygotujemy szczegółowy plan leczenia.
 2. Leczymy bez bólu, w komfortowych warunkach.
 3. U nas nie musisz długo czekać na  efekty leczenie, mamy klinikę, w której wszystkie niezbędne prace protetyczne są wykonywane na miejscu, co znacznie skraca czas oczekiwania na efekt finalny.
 4. Będziesz w rękach profesjonalnej i doświadczonej kadry medycznej.
 5. Każdy pacjent jest dokładnie diagnozowany. Dental Corner dysponuje jedną z najnowocześniejszych pracowni diagnostycznych we Wrocławiu.
 6. Leczymy z gwarancją ( o szczegóły zapytaj lekarza prowadzącego
 7. Prowadzimy zrównoważoną politykę cenową,   zarówno plan leczenia  jaki ceny usług są dokładnie omówione z pacjentem, w naszej klinice nie ma zaskoczenia. Dzięki mediratom, pacjent może też rozłożyć płatności na raty.

Warto zaznaczyć, że wszystkie zęby muszą być zdrowe przed zabiegiem założenia licówek. Natomiast po zabiegu zalecenia higieniczne są takie same jak przed ich założeniem. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to aby kilkanaście godzin po zabiegu unikać barwiących napojów ponieważ licówki mogą ulec zabarwieniu.

Jesteśmy jednym z najlepszych klinik we Wrocławiu i Dolnym Śląsku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Ważne – COVID-19

Czytaj dalej

Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?

Czytaj dalej

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Leczenie bezzębia

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.