71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

 

Zęby w jeden dzień – to możliwe. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii leczenia implantologicznego oraz współpracy zespołu specjalistów Dental Corner. Zapewniamy  kompleksową opiekę nad procesem leczenia.

Podczas pierwszej wizyty nasi lekarze zweryfikują stan Twojego uzębienia i sprawdzą czy kwalifikujesz się do leczenia metodą „Zęby w jeden dzień”. Jeżeli ta metoda nie jest dla Ciebie, dopasujemy rozwiązanie które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom i wyobrażeniom.

Umów się na wizytę!

Formularz pozwoli Ci zapisać się na konsultacje w naszym gabinecie.

ETAPY LECZENIA

1. W pierwszym  etapie rozpoczniemy proces planowania przebiegu Twojego leczenia. Spotkasz się z lekarzem implantologiem, zostanie przeprowadzona pełna higienizacja Twoich zębów. Dodatkowo wykonamy diagnostykę wraz ze wszystkimi zdjęciami oraz pobierzemy wyciski Twojej jamy ustnej.

2. W drugim etapie zostaną wszczepione Ci cztery lub sześć implantów do których zostanie przymocowana praca protetyczna. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego czas trwania jest uzależniony od liczby wszczepionych implantów.

3.Dzięki pracowni protetycznej  Twoja praca zostanie przygotowana szybko i sprawnie.

4. Ostatnim etapem  jednodniowej wizyty będzie założenie nowych zębów i przymocowanie ich do implantów. Cały proces leczenia będzie trwał tylko jeden dzień, a Ty odzyskasz piękny i zdrowych uśmiech tego samego dnia.

Koszt leczenia implantologicznego zależy od wielu elementów, ale przede wszystkim od stanu jamy ustnej i zębów, dlatego tak ważna jest konsultacja. Podczas pierwszej wizyty zostanie oceniony stan Twojego uzębienia i otrzymasz plan leczenia. Na jego podstawie zostanie przeprowadzona procedura all on 4.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy kwalifikujesz się do leczenia metodą All-on-4 umów się na konsultację. Aby to zrobić, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy na podstronie kontakt lub zadzwoń 71 352 63 54. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu.

 

 

 

Popularne wyszukania:
osocze bogatopłytkowe powikłania | proteza na implantach | usuwanie ósemki wrocław | zęby w jeden dzień cennik | cena wybielania zębów | co to jest okluzja | leczenie zębów u dzieci gazem rozweselającym | all on 4 cena | leczenie kanałowe wrocław cena | wybielanie zębów cena wrocław

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Leczenie bezzębia

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.