71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Każdego dnia wiele osób na świecie traci wszystkie swoje zęby, a kolejne w najbliższej przyszłości są zagrożone ich utratą. Przyczyną tego typu sytuacji są choroby przyzębia, próchnica i wiele innych czynników. Zagrożenie utratą zębów rośnie także wraz z wiekiem człowieka. Aby zapobiec zanikowi kości szczęki oraz zapewnić prawidłowe funkcjonowanie narządu żucia, a co za tym idzie dobrą jakość życia, należy zadbać o szybkie uzupełnienie ubytków.

Tradycyjne rozwiązanie protetyczne takie, jak ruchoma proteza całkowita  nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem dla osób pragnących prowadzić aktywny tryb życia. Dla nich  Dental Corner proponuje All-on-4 – rewolucyjną metodę, która dzięki użyciu tylko czterech implantów przywraca pacjentowi nowe przymocowane na stałe i naturalnie wyglądające zęby. Co najważniejsze ta przemiana następuje w ciągu jednego dnia!

Na implantach już w dniu wykonania zabiegu mocuje się stały most z pełnym uzębieniem. Zabieg All-on-4 może być zastosowany do odbudowy pełnego uzębienia górnej lub dolnej szczęki. Osoby, które zdecydowały się na ten zabieg w Dental Corner podkreślają, że po zastosowaniu tej metody całkowicie zmieniło się ich życie, nabrali pewności siebie i chęci do życia. Według nich największą zaletą All-on-4 jest to, że zęby zostają umocowane w dniu wykonania zabiegu, sama procedura jest bezbolesna a przede wszystkim w dłuższej perspektywie jest to oszczędność pieniędzy.

 

Jeśli i Ty zastanawiasz się jak szybko odzyskać uśmiech pełen blasku – umów się na konsultację ze  specjalistą 71 352 63 54 lub wyślij do nas e-maila: rejestracja@dentalcorner.pl rejestratorka skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty.

Ważne – COVID-19

Czytaj dalej

Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?

Czytaj dalej

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Leczenie bezzębia

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.