fbpx
  1. Home
  2. »
  3. Zespół ekspertów

Archives: Zespół ekspertów

Lek. stom. Łukasz Wojszwiłło

Właściciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Corner. Jest doświadczonym lekarzem stomatologiem, ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się przede wszystkim wokół implantologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki.

Lek. dent. Agnieszka Prządo-Młyńska

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła Studium Techniki Dentystycznej z wynikiem celującym, uzyskując tytuł Międzynarodowego Technika Dentystycznego City & Guilds of London Institute.

Lek. stom. Piotr Bąk

Uniwersytet Medyczny ukończył w 2005 roku i od tego czasu współpracuje z dr. Łukaszem Wojszwiłło. Jego konikiem jest endodoncja i szeroko pojęta stomatologia estetyczna. Dr Bąk ukończył wiele krajowych i zagranicznych kursów z tego zakresu. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, które rekomenduje go jako eksperta leczenia kanałowego. W swojej pracy wykorzystuje mikroskop, ultradźwięki oraz SAF jedno z najnowocześniejszych urządzeń do opracowywania kanałów korzeniowych.

Lek. stom. Jan Łyczek

Studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu ukończył z wyróżnieniem, a następnie odbył tam szkolenie specjalizacyjne oraz studia doktoranckie z dziedziny ortodoncji. Jest laureatem Nagrody Prezesa Dolnośląskiej Izby Lekarskiej za najwyższy wynik lekarsko-dentystycznego egzaminu państwowego. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Jest autorem publikacji w najbardziej prestiżowych czasopismach ortodontycznych, wyniki badań jego rozprawy doktorskiej obronionej opublikował w American Journal of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics, a także zaprezentował na 92 Kongresie Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego w Sztokholmie.

Lek. stom. Anna Al Naib

Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od samego początku rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. W naszej klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją z użyciem mikroskopu i protetyką. Pani Doktor podczas leczenia wykorzystuje najnowsze technologie stomatologii cyfrowej. W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, która jest jej pasją.

Lek. stom. Monika Goszczyńska

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Odbyła również staż podyplomowy z zakresu protetyki stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych specjalistów we Wrocławiu. Od początku pracy poszerza swoją wiedzę w dziedzinie protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej, uczestnicząc w licznych kursach oraz sympozjach krajowych lub zagranicznych.

Joanna Smoter

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, ukończyła Medyczne studium zawodowe w tym kierunku. Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kierunku zarządzanie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Piastuje stanowisko wykładowcy przedmiotów zawodowych w szkole medycznej. Na ścieżkę zawodową w branży stomatologicznej wkroczyła w 2010 roku, w naszej klinice zajmuje się profesjonalną higienizacją oraz profilaktyką.

Piotr Szachnowski

Dyplom technika dentystycznego uzyskał w 2005 roku we Wrocławiu. Jego wiedza, umiejętność korzystania z nowoczesnego sprzętu oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii pozwala mu na wykonywanie szerokiej gamy uzupełnień protetycznych. Specjalizuję się w wykonywaniu prac za pośrednictwem systemu CAD/CAM. Oprócz tego nasz ekspert zajmuje się implantoprotetyką i cały czas podnosi swoje kwalifikacje na zagranicznych lub krajowych kursach. W swoich pracach zwraca szczególną uwagę na jakość oraz estetykę.

Marta Cygan

Absolwentka szkoły GoWork o profilu asystentki stomatologicznej oraz Uniwersytetu Jana Evangelisty Purkyñe na kierunku filologia czeska. Z kliniką Dental Corner jest związana od 2018 roku. Współpracuje z lekarzami w zakresie stomatologii zachowawczej i protetyki oraz chętnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Dzięki pracy w tak zgranym zespole osiąga najlepsze efekty lecznicze i satysfakcję Pacjentów. Prywatnie jest miłośniczką pieszych wędrówek po górach, codziennych spacerów z kotem i nauki języka hiszpańskiego poprzez oglądanie filmów.

Justyna Sterkowicz

Z wykształcenia technik architekt i asystentka stomatologiczna. Pierwszy zawód związany z pasją tworzenia prac plastycznych. Drugi z zamiłowania do pomagania ludziom, którzy zmagają się z różnymi kompleksami oraz niejednokrotnie ze strachem przed dentystą tzw. dentofobią. Dzięki możliwości asystowaniu przy zabiegach ze znieczuleniem ogólnym jest częścią zespołu, który pomaga w leczeniu Pacjentów w tym najczęściej dzieci. Największą radość i wzruszenie budzi w niej jak po zabiegu mały Pacjent siada bez strachu na fotel i pokazuje swoje ząbki. Wtedy praca daje jej najwięcej satysfakcji.

Mariola Merk

Jest zawodową asystentką stomatologiczną z wieloletnim doświadczeniem, uwielbia pracę z ludźmi. Wolny czas poświęca spacerom na łonie natury i wieczornemu czytaniu książek. Niesienie pomocy ludziom w potrzebie daje jej ogromną satysfakcję. Oprócz tego bardzo lubi zwierzęta.

Olha Horetska

Uzyskała dyplom asystentki stomatologicznej w 2018 roku. Aktualnie jest w trakcie edukacji na kierunku higienistka stomatologiczna. Jej ulubione dziedziny stomatologii to chirurgia i protetyka, a w pracy odznacza się sumiennością i nieprzeciętną sumiennością. W wolnym czasie lubi podróżować z rodziną oraz gotować.

Halyna Trokhymczuk

Halyna Trokhymchuk pracuje w Dental Corner na stanowisku asystentki stomatologicznej od 2019 roku, zaś w 2020 roku zdobyła dyplom higienistki stomatologicznej. Jej ulubionymi dziedzinami stomatologii są ortodoncja oraz endodoncja. W codziennej praktyce jest zawsze pełna inicjatywy, pomysłów i pozytywnej energii, bardzo skrupulatnie wypełnia swoje obowiązki. Praca to jej pasja i miłość.

Alina Mierzwa

Współpracę z Dental Corner rozpoczęła w 2019 roku. Specyfika jej stanowiska wymaga dużej samodzielności, dokładności oraz zdolności organizacyjnych. Praca daje jej dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego poprzez doskonalenie wiedzy, oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z zespołem. W wolnych chwilach dużo czasu poświęca rodzinie. Lubi wycieczki górskie, spacery, jazdę na rowerze oraz gry planszowe.

Pola Dziemidowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku menedżer sportu. Jej ogromną pasją jest tworzenie muzyki i śpiew. Fanka skoków narciarskich, aktywnie uprawia jogę. Prywatnie hodowca psów rasowych, terierów czeskich.

Marzena Cuch

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku administracja. Pani Marzena w Dental Corner piastuje stanowisko rejestratorki, dbając o najwyższe standardy obsługi Pacjentów. Ich potrzeby oraz oczekiwania nie skrywają przed nią tajemnic, a pogodne usposobienie sprawia, że nawet najbardziej zestresowane osoby mogą się swobodnie rozluźnić. Prywatnie nasza ekspertka interesuje się aranżacją wnętrz lub wszelkiego rodzaju filmami dokumentalnymi, jest także pasjonatką zdrowego trybu życia, gdyż zawsze działa w myśl zasady „W zdrowym ciele zdrowy duch”!

Kamila Kunce

Kamila Kunce sprawuje w naszej klinice funkcję rejestratorki. Jest szalenie skrupulatna i dokładną osobą stanowiącą niezastąpioną część naszego zespołu. Lubi croissanty oraz capuccino na śniadanie, co świadczy o jej wielkiej miłości Francji. Wolne chwile wypełnia jej handmade, a szczególnie tworzenie fantazyjnych wianków – dekoracji świątecznych.