+48 71 352 63 54

Stanowisko: asystentka stomatologiczna

Justyna Sterkowicz

Z wykształcenia technik architekt i asystentka stomatologiczna. Pierwszy zawód związany z pasją tworzenia prac plastycznych. Drugi z zamiłowania do pomagania ludziom, którzy zmagają się z różnymi kompleksami oraz niejednokrotnie ze strachem przed dentystą, czyli tzw. dentofobią. Dzięki możliwości asystowaniu przy zabiegach ze znieczuleniem ogólnym jest częścią zespołu, który pomaga w leczeniu Pacjentów w tym najczęściej dzieci. Największą radość i wzruszenie budzi w niej, gdy po zabiegu mały Pacjent siada bez strachu na fotel, pokazując swoje ząbki. Wtedy praca daje jej najwięcej satysfakcji.

Dominika Knapik

Dyplomowana asystentka stomatologiczna oraz absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Z zamiłowania do stomatologii w dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę, ucząc się na kierunku higienistka stomatologiczna.

Natalia Biegała

Jest absolwentką szkoły Teb edukacja we Wrocławiu na kierunku asystentka stomatologiczna. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na kierunku higienistka stomatologiczna.
smileline logo
Najwyższej jakości leczenie ortodontyczne
Zadzwoń: +48 71 352 63 54