71 352 63 54

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Proste piękne zęby to już nie tylko moda, ale i naturalna potrzeba coraz większej grupy Polaków. Sami zaczynamy zauważać, że dbanie o estetykę zgryzu ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale także i na to jak odbiera nas otoczenie. Leczenie ortodontyczne to jednak nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia. Krzywy zgryz utrudnia czyszczenie zębów, czasem powoduje nawet silne bóle głowy.

Choć założenie aparatu pomaga zachować na dłużej zdrowe zęby, zdarzają się pacjenci, którzy do aparatów ortodontycznych podchodzą jak do jeża. Powód jest prosty – na efekty trzeba czekać około 2 lat a zadrutowane zęby przysparzają nie lada problemów, choćby przy codziennej higienie.
Dla osób, które chciałyby szybkich efektów w krótkim czasie powstał system Clear Aligner. ” Pacjenci doceniają przede wszystkim fakt, że dzięki noszeniu tej szyny mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, ponadto nie mają problemów z uśmiechaniem się czy mówieniem. Ta metoda może być stosowana u osób w różnym wieku” – mówi dr Łukasz Wojszwiłło.

Warto pamiętać, że leczenie ortodontyczne poza korektą estetyki zębów i twarzy często wykonywane jest w celu umożliwienia dalszych działań stomatologa. Do takich procedur zaliczyć można m.in. odtworzenie miejsca po utraconym zębie, pionizację nachylonego zęba umożliwiające wykonanie implantu lub mostu, czy zamknięcie luki po usuniętym zębie.
Warto poświęcić trochę czasu na poprawę zdrowia i estetyki zębów. Zadbane dodają pewności siebie oraz poprawiają komfort życia pacjenta, dzięki czemu jest po prostu szczęśliwszy.

Już 18 listopada w ramach kampanii ” Więcej powodów do uśmiechu” w klinice Dental Corner będzie można skorzystać z darmowych porad ortodontycznych a także sprawdzić jak wyglądałyby zęby po zastosowaniu metody Clear Aligner

Partnerem akcji jest Logdent Technology.

Ważne – COVID-19

Czytaj dalej

Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?

Czytaj dalej

Usługi

sprawdź naszą ofertę

Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Stomatologia kompleksowa

Implanty (implantologia)

Protetyka

Vector Paro leczenie chorób przyzębia

Zęby w jeden dzień

Leczenie bezzębia

Choroba okluzyjna

Stomatologia dziecięcia

Wybielanie

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Chirurgia stomatologiczna

Ortodoncja

Regeneris fibryna

Regeneris Osocze

Co możesz teraz zrobić?

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultacje, przeczytaj porady ekspertów

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.